|
کدخبر: 174334

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو (یک خرداد) + جدول

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که محصولات خانواده سمند امروز افت یک میلیون تومانی قیمت را تجربه کردند تا به این طریق اولین گام برای افت قیمت در اولین روز خرداد ماه برداشته شود.

خودرو قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو (یک خرداد) + جدول

به گفته فعالان بازار خودرو «مثبت شدن نگاه ها به مذاکرات وین» و «ریزنوسان های قیمت دلار» از جمله عواملی است که موجب شده تا امروز بازار خودرو به سمت ارزان شدن حرکت کنند.

با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت محصولات خانواده سمند امروز افت یک میلیون تومانی قیمت را تجربه کردند.  

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به « پژو ۲۰۶ تیپ ۲»، « پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، «پژو ۲۰۶ صندوقدار» ، « سمندLX » ، «سمند LX با موتور EF۷ » و «سمند سورن»، اشاره کرد که برخی از آنها با رشد یک میلیونی قیمت برخی دیگر بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

براساس رصد بازار خودرو امروز نشان دهنده آن است که محصولات خانواده سمند افتی یک میلیونی داشتند، بطوریکه «سمندLX »امروز در بازار ۱۸۹ میلیون تومان قیمت گذاری شد، از سوی دیگر ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمندLX با موتورEF۷» نیز امروز با قیمت ۱۹۹ میلیون و سمند سورن با قیمت ۲۴۱ میلیون تومان قیمت گذاری شدند.

اما سایر محصولات پرطرفدار ایران خودرو امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند. براسا رصد بازار خودرو قیمت «پژو ۲۰۶ تیپ ۲» امروز در بازار به ۲۰۱ میلیون تومان رسید. از سوی دیگر ارزیابی های صورت گرفته نشان دهنده آن است که «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» نیز امروز در بازار ۲۵۸ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

اما در میان خانواده ۲۰۶ مدل صندوقدار این خودرو امروز بدون تغییر و با قیمت ۲۴۵ میلیون تومان در بازار عرضه شد.

جدول+خودرو

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...