|
کدخبر: 142628

۱۰ خودروی جدید سایپا در راه بازار

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: وزارت صمت افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی را از مسیر رقابتی کردن فضای صنعت خودرو هدف‌گذاری کرده است، در همین راستا؛ سایپا برنامه‌ریزی هایی برای تحقق این هدف‌گذاری در دستور کار سایپا قرار داده که براساس آن در ۳ سال آینده، ۱۰ محصول جدید را به بازار عرضه خواهد شد.

خودرو ۱۰ خودروی جدید سایپا در راه بازار

سیدجواد سلیمانی همزمان با بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از گروه خودروسازی سایپا، با بیان اینکه تلاش می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم رضایت بیشتر مردم را جلب کنیم، افزود: خودرو شاهین که امروز مورد تایید وزیر صمت نیز قرار گرفت، در داخل کشور طراحی شده و حاصل تلاش مهندسان گروه سایپاست.

سلیمانی ادامه داد: همه اجزا و اِلِمان‌های خودرو شاهین در داخل کشور طراحی شده و برای کاهش ارزبری آن نیز برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه محصول جدید سایپا در زمستان امسال تحویل مشتریان خواهد شد، افزود: شاهین سایپا از لحاظ استاندارد در سطح مطلوب و بالایی قرار دارد و می‌تواند ۳ ستاره کیفی استانداردهای اروپا را دریافت کند.

سلیمانی میزان ساخت داخل خودرو شاهین در فاز نخست تولید را حدود ۸۵ درصد اعلام کرد و گفت: این محصول ۱۵ درصد هم ارزبری دارد که برنامه‌ریزی کردیم در مدت زمانی اندک، ارزبری آن به کمترین میزان ممکن برسد.

گفتنی است، وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز -شنبه- از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و خط تولید محصول جدید این گروه خودروسازی بازدید به عمل آورد.

علیرضا رزم حسینی همچنین از جدیدترین خودروهای طراحی شده سایپا در این مرکز بازدید کرد و در جریان روند تولید در این گروه خودروسازی قرار گرفت. وی در ادامه از سالن‌های بدنه‌سازی و مونتاژ خودرو شاهین نیز دیدن کرد.

 

منبع: سایپانیوز
  • محمد لطف الهی ارسالی در

    نا کار امدی و بی کفایتی مسولان و نداشتن تخصص لازم وعدم عدالت در این زمینه باعث بیچارگی و بدبختی مردم شده بخدا قسم سال ۹۶ تیبا زیر سی میلیون بوده الان شده پنج برابر مگه ما سالهای قبل هم تحریم نبودیم خدا عذابتون زیاد کنه حیف این همه شهید پس یارانه چرا نشد پنج برابر چرا حقوق کارگران بدبخت نشد لااقل دو برابر ، بخدا اگه ادم بودید حرام خور نبودی این همه بیچاره نمی شدیم چهار ماه پیش ماشین سایپا فرختم ۳۵ تومان برا درمان بیماری ام اصلا فکر نمی کردم باشه دویست ملیون تومان فقط لعنت خدا براتون این حرف همه ی دلسوخته هاست چه صفتی باید به شما نسبت داد همه اش مثل گدا چسپیدی به امریکا دلار امریکا بشه ۲۶۰۰۰هزار اصلا شرمنده هم نباشی بری جاتون با چوپانان عوض کنید که بدرد این هم نمیخوری چوپانی شغل انبیاست از خدا نمی ترسی ایمان نداری اخرت قبول نداری لااقل به شکل ظاهر انسان هستی توف بر این همه بی شرفی که به مردم ظلم می کنند توف به صورت این مردی که عبا و امامه به سر ولی به مردم جفا میکنه نباید یکی بگه اون کلید حل مشکلات کجاست هشت سال پیش کلید نداشتیم وضیعت بهتر بود مرگت کی میرسه علیه لعنت تا مردم ازت راحت باشن

ارسال نظر