|

بخوانید :

کدخبر: 256322

واژگونی مرگبار موتوسیکلت در بلوار دستواره + عکس

مرد موتور سوار در ماجرای واژگونی با موتورش به کام مرگ فرو رفت.

سرهنگ علی اصغر شریفی بیان داشت : برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۰۱:۳۰  بامداد  امروز  یک فقره واژگونی موتورسیکلت به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در محدوده بلوار دستواره به شمال قبل از میدان مادر مقابل مترو جوانمرد قصاب به اپراتور پلیس راهور تهران بزرگ اعلام می گردد .  

مرگ-موتور-سوار

وی گفت : تیم کارشناسی منطقه ۲۰ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و  ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ شریفی ادامه داد :پس از بررسی های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد  راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده ، پس از  آنکه نتواسته موتور سیکلت خود را کنترل نماید واژگون شده و به شدت با زمین برخورد که این واژگونی باعث فوت راکب موتورسیکلت  در محل حادثه می گردد.

سرهنگ شریفی از رانندگان موتورسیکلت خواست  قبل از  حرکت حتما کلاه ایمنی استاندارد را بر سر بگذارند و در حین رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت نموده و  تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند .

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...