|
کدخبر: 198985

۱ کشته و ۴ زخمی در انفجار مهیب آبادان + عکس

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: انفجار سیلندر گاز مایع در اثر نشتی و ریزش آوار در یک واحد مسکونی باعث کشته شدن یک نفر و مصدومیت ۴ نفر در شهرک منتظری شهرستان شادگان شد.

دکتر سید نادر نقیبی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آبادان اظهار داشت: امشب سه شنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۰ در پی تماس با سامانه ۱۱۵، در ساعت ۱۹.۳۴ انفجار یک منزل مسکونی واقع در شهرک منتظری شهرستان شادگان گزارش شد و در پی آن سریعا ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از نزدیکترین محل به حادثه اعزام شدند.

دکتر نقیبی افزود: به دنبال حادثه انفجار سیلندر گاز ، ۴ مصدوم این حادثه دچار سوختگی و شکستگی در نواحی دست و پا شده بودند که پس از اقدامات درمانی لازم در محل حادثه توسط تکنسین های فوریت های پزشکی به مددجویان ارائه شد و مصدومان جهت ادامه درمان به بیمارستان های شهید معرفی شادگان ،طالقانی اهواز و گلستان اهواز منتقل شدند که حال ۱ نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

انفجار-مهیب

وی ادامه داد: به دنبال انفجار متاسفانه یک پسربچه ۳ ساله در این حادثه از زیر آوار بدون علائم حیاتی رها سازی شد و تحویل عوامل انتظامی داده شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان، علت انفجار و حادثه طبق اظهار نظر شاهدان عینی در محل حادثه را نشتی گاز مایع اعلام کرد و گفت: نشتی از سیلندر گاز مایع و بلافاصله انفجار باعث ریزش آوار شد که مصدومیت هم به دلیل ریزش آوار و سوختگی ناشی از انفجار بوده است.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...