|
کدخبر: 184962

جزئیاتی از حادثه انفجار در پارک ملت + فیلم

ماجرای انفجار پارک ملت امنیتی نبوده و پلیس تهران به این ماجرا واکنش نشان داد.

حجم ویدیو: 8.61M | مدت زمان : 00:01:10
حوادث

انفجار پارک ملت سناریوی یک معمای پلیسی را پیش روی ماموران قرار داد. بامداد شنبه صدای انفجار پارک ملت به گوش رسید و از همان لحظات ابتدایی در فضای مجازی فیلم های عجیبی از انفجار پارک ملت پخش شد که پلیس این تصاویر را که مربوط به صدای انفجار پارک ملت بود را ساختگی اعلام کرد و تحقیقات در زمینه چگونگی انفجار پارک ملت ادامه دارد.

 سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ، درباره جزئیات انفجاری که بامداد امروز «شنبه» در پارک ملت تهران رخ داد، اظهار کرد: این حادثه موضوع خاصی نبوده و فقط در یک لحظه صدای انفجاری شنیده شد.

انفجار پارک ملت هیچ تخریبی نداشته است

وی با بیان اینکه بر اثر این حادثه هیچ ساختمانی تخریب و یا دچار حریق نشده است، گفت: علت وقوع این حادثه در دست بررسی است و به محض دریافت چرایی این انفجار، جزئیات حادثه به اطلاع عموم خواهد رسید.

سردار هداوند در واکنش به جوسازی‌های رسانه های معاند در رابطه با این موضوع و اینکه آن ها این حادثه را امنیتی قلمداد کردند، تصریح کرد: کار رسانه های ضد انقلاب همین جوسازی ها است و باید بگویم که پس از وقوع این حادثه در محل مورد نظر فقط تعدادی برگ و شاخه درخت بر زمین ریخته و این حادثه هیچ خسارت جانی و مالی در پی نداشت.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ فیلم های منتشر شده در فضای مجازی با این  عنوان که در پی وقوع این حادثه برخی از ساختمان های پایتخت دچار حریق و منفجر شده است، واقعیت ندارد و این فیلم ها مربوط به این حادثه نیست.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...