|

بخوانید :

کدخبر: 170119

کرونا جان پرستار باردار را گرفت!

فرانک داوودی پرستاری که کرونا جانش را گرفت و باران دخترش را هرگز ندید.

حوادث کرونا جان پرستار باردار را گرفت!

خانم پرستار در دوران بارداری به کرونا مبتلا شد و به یاران شهیدش پیوست و اکنون باران دختر تازه متولد شده این پرستار فداکار در حسرت دیدار مادر مانده است.

فرانک داوودی پرستاری است که در روز‌های بحرانی و سخت کرونا مثل تمام کادر درمان ایثار کرد؛ او که سال‌ها بچه دار نمی‌شد، در دوران بارداری‌اش به کرونا مبتلا شد و فوت کرد؛ اما دخترش سلامت به دنیا آمد.

همسر این پرستار فداکار درباره آشنایی‌اش با او گفت: ما عاشقانه ازدواج کردیم. همسرم حتی در دوران بارداری هم پست پرستاری‌اش را ترک نکرد تا اینکه خودش هم به کرونا مبتلا شد و فوت کرد.

کرونا جان فرانک داودی پرستار فداکار کرجی را گرفت / او ۷ ماه باردار بود

وی افزود: همسرم عاشق دخترم بود، اما نتوانست حتی یک بار او را ببیند. ازدواج و بچه دار شدن ما باز هم به کمک امام رضا علیه السلام بود. قرار بود با همسر و فرزندم سه نفری به پابوس امام رضا علیه السلام برویم؛ اما نشد.

در بخش دیگر این برنامه، مادر فرانک داوودی گفت: من هنوز نوه ام را ندیده ام؛ چون مادرش او را ندید، من هم نمی‌توانم ببینمش. فرانک هرگز دخترش باران را ندید؛ مادر فرانک بعد از این اتفاق طاقت نداشت و نخواسته بود نوه‌اش را ببیند، ولی در برنامه دعوت این رویارویی اتفاق افتاد و برای نخستین بار نوه‌اش را دید

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...