|
کدخبر: 318407

فال روزانه/طالع بینی/فال قهوه

فال روزانه ۳۰ دی / آینده به کام این افراد

این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

جامعه فال روزانه ۳۰ دی / آینده به کام این افراد

همراهان عزیز در مطلب زیر می توانید فال روزانه خود را مشاهده کنید. این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز وقت خود را صرف بحث کردن در مورد مسائلی که دیگران آن را درک نمی کنند، نکنید. از مکالمه های طولانی مدت اما بی نتیجه نیز بپرهیزید و انرژی خود را برای چیزهای مهمتری بگذارید. شما این توانایی را دارید که به عمق مسائل نگاه کنید اما دلیلی ندارد که دیگران هم مانند شما باشند. مدیتیشن یکی از بهترین راهها برای رسیدن به آرامش است، امتحان اش کنید. در محیط کار شخصی شما را زیر نظر دارد، سعی کنید که محتاطانه تر عمل کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. او را از حال خود بیشتر باخبر کنید. مشکلات مالی پیش آمده این روزها به آهستگی بر طرف خواهد شد، کمی دیگر با وضعیت موجود مدارا کنید و حواستان به دخل و خرجتان باشد. شخصی را که بسیار دوستتان دارد را نگران کرده اید، شاید بهتر باشد کمی خوددارتر برخورد کنید، مراقب زبانتان باشید مبادا حرفی زده باشید و دل او را لرزانده باشید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

این روزها بیش از همیشه حساس شده اید و مدام خیال می کنید که دیگران می خواهند از کارها و رفتارهای شما ایراد بگیرند. بهتر است که دست از قضاوت دیگران بردارید و کار خودتان را انجام دهید. یادتان باشد که شما به دنیا آمده اید تا تنها برای خودتان زندگی کنید نه دیگران، پس تا جایی که می توانید از زندگی لذت ببرید و قوانین و محدودیت های آن را آنطور که  خودتان می خواهید، بر پا کنید. اگر به دنبال یک شغل پردآمد هستید بهتر است که روابط خود را گسترش دهید و در جمع های فرهنگی حضور بیشتری داشته باشید. درگیری های احساسی و عاطفی تان جز با نشستن و حرف زدن برطرف نخواهد شد. شما بی اندازه مهربان و مردم دار هستید و درب خانه تان همیشه باز است. همین است که برکت همیشه در زندگی تان جاری ست. جسمتان این روزها به شدت خسته است. از ورزش غافل نشوید و به سلامتتان بیشتر اهمیت دهید. عزیزی راه دور، بسیار دلتنگ شماست.

فال روزانه متولدین خرداد

این روزها زیاد دچار سوتفاهم می شوید. احساس می کنید که شاید بد نباشد مسائل را از زاویه دید دیگری نگاه کنید. این تمرین خوبی است که به شما آرامش می دهد و در بلند مدت نیز ذهن تان را بازتر و خلاق تر می کند. اگر اخیرا در روابط عاطفی خود دچار مشکل شده اید، به جای بی تفاوتی، بهتر است که احساسات تان را نشان دهید. در غیر این صورت فاصله شما بیشتر می شود. گذشت کلید موفقیت شما در رابطه عاطفی تان است. در مورد موضوعی تردید دارید، برای رهایی از این برزخ، دل به دریا بزنید و با ندای قلب تان پیش روید.  به هر حرف مردم گوش نکنید این گوشتان در باشد و آن یکی دروازه، اتفاقی که از افتادنش می هراسید می آید و می رود و می بینید که آب از آب تکان نمی خورد بیهوده خودتان را عذاب ندهید، اهمیت مسائل را در ذهنتان بزرگ تر از آنچه که هست نکنید. حالا زمان خوبی برای خرید است به شرط آنکه انتخاب درستی بکنید و همه ی جوانب را در نظر بگیرید.

فال روزانه متولدین تیر

فال-روز

رابطه عاطفی شما دچار تلاطم شده است و کمی نگران به نظر می رسید اما بهتر است صداهایی که در سرتان مدام تکرار می شود را آرام کنید. نفسی عمیق بکشید و به این فکر کنید که هیچ چیزی در این دنیا ارزش غم و غصه خوردن ندارد و همه چیز زودگذر است. نه خوشی پایدار است و نا ناخوشی. پس از تک تک لحظات زندگی تان لذت ببرید. دوستی حرفی را می خواهد به شما بزند اما این پا و آن پا می کند. بهتر است خودتان این بستر را فراهم کنید تا که او حس نزدیکی و اعتماد بیشتری به شما پیدا کند. از هزینه کردن واهمه نداشته باشید، بعضی خرج ها را اگر امروز نکنید فردا باید بهای بیشتری بپردازید. این روزها دلتنگی امانتان را بریده، امّا چاره ای نیست فعلا باید دندان روی جگر بگذارید و صبر کنید. این اواخر خودتان را مشغول کاری کرده اید که اگر به آن دل بدهید نتایجش برایتان بسیار خوب است، هم سرتان گرم می شود هم دلتان.

فال روزانه متولدین مرداد

موضوعی ذهن شما را به شدت درگیر کرده است. اگر چه سخت است اما اجازه ندهید که این احساس بر شما غلبه کند. ورزش هایی چون یوگا می تواند به شما آرامش دهد. یکی از دوستان تان با شما تماس می گیرد. اگر چه دل خوشی از او ندارید اما بهتر است که گذشته را فراموش کنید و فرصت دیگری به او دهید. اگر مجرد هستید، برای اولین بار با فردی قرار ملاقات می گذارید، سعی نکنید خود و طرف مقابل تان را مجبور به کاری کنید، تنها کافی است منتظر بمانید تا همه چیز به خودی خود و به صورت طبیعی پیش رود. اعتماد به نفستان را دوباره بدست خواهید آورد. در مقابل زورگویی و خودخواهی طرف مقابل تان بایستید و ترس و نگرانی هایتان را کنار بگذارید. اوضاع روزگارتان بدتر از وضعیتی که در حال حاضر برای خودتان درست کرده اید نمی شود. مشکل حقوقی ای دارید و کارهایتان به هم گره خورده، این گره با دندان باز نمی شود، از مشاور درست راهنمایی بخواهید.

فال روزانه متولدین شهریور

اتفاقی در چند روز اخیر برایتان افتاده که نگران تان کرده است. از آنجا که در حال حاضر نمی توانید در مورد این موضوع نظر دهید، سعی کنید خودتان را کنترل کنید و زمان تان را صرف نگرانی و فکر های بی جا نکنید. مشکلات مالی شما به زودی برطرف می شوند و همه چیز همان گونه که انتظارش را دارید پیش خواهد رفت. البته این موضوع کاملا به خود شما و تصمیماتی که می گیرید، بستگی دارد. شکی در رابطه عاطفی تان به دل راه داده اید که به زودی با اتفاقی از بین می رود. زمان درمان هر دردی است، به آن اعتماد کنید.  در مورد نیتی که در دلتان است پس از مدتها بالا و پایین کردن، تصمیمی خواهید گرفت یادتان باشد اگر یک تصمیم قاطع بگیرید و با تمام سختی ها پای عمل کردنش بایستید بهتر است که راه ساده تر را انتخاب کنید و روزگارتان را با غم و اندوه سپری کنید، هر چیزی اندازه ای دارد. سکوت بیش از اندازه از شما در چشم دیگران یک نادان می سازد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز به دنبال این هستید که مسائل را تجزیه و تحلیل کنید اما حواس تان باشد که این رفتار شما برای دیگران آزار دهنده نباشد. وارد شدن در حریم خصوصی دیگران عواقب خوشی ندارد. امروز روز بسیار خوب و فوق العاده ای برای شما خواهد بود از این رو که می توانید ایده ها و احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و انرژی مثبتی که می خواهید را نیز از دیگران دریافت کنید. اگر فردی جلوی راه شما سنگ انداخت، به جای جنگ با او، بی تفاوت از کنارش رد شوید. این رفتار دردناک ترین عکس العمل برای او خواهد بود. جواب درخواستی که کرده اید به دستان خواهد رسید، کمی بیشتر صبر کنید و دست به هیچ اقدام دیگری نزنید.چیزی که در پی فهمیدنش بودید متوجه شده اید و تمام ابرها از جلوی چشمتان کنار رفته است، حالا وقت آن رسیده که با واقعیت موجود طوری برخورد کنید که کمترین آسیب را ببینید. نتیجه کمکی که در گذشته به شخصی کرده بودید را به زودی خواهید دید.

فال روزانه متولدین آبان

فال-روز۲

امروز از تاری که به دور خود تنیده اید بیرون بیایید و هر کاری که دلتان می خواهد انجام دهید. دلیلی برای ایستادن وجود ندارد، پس جلوی هیجانات خود را نگیرید و از تک تک لحظه های زندگی، حتی موج هایی که شما را با خود به این طرف و آن طرف پرتاب می کنند، لذت ببرید. شما بسیاری از کارها را به دلیل ترس هایتان انجام نمی دهید اما بدانید که گاهی جسارت، کلید موفقیت و پیشرفت شماست. پس به خود و تقدیریتان اعتماد کنید و جسورانه تر قدم بردارید. اگر سرتان را مثل کبک زیر برف کرده اید و فکر می کنید دیگران شما را نمی بینند کاملاً در اشتباهید بهتر است با خودتان صادق باشید و همین امروز فکری برای تغییر اساسی در رفتار و راه و روش پیش گرفته تان بکنید وگرنه دوستان را از اطراف خود می پراکنید. برای انجام کاری از شما درخواست کمک خواهد شد هر طور که از دستتان بر می آید کمکشان کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز روز شما است، پس بر امور کنترل داشته باشید و آنها را به سمتی که خودتان می خواهید پیش ببرید. در ارتبط با افراد نیز راحت تر عمل کنید. محدودیت هایی که شما برای خود ایجاد کرده اید، کارتان را سخت کرده است. اگر سعی کنید خیلی مسایل را با جزییات تجزیه تحلیل نکنید، آرامش بیشتری در روابط تان خواهید داشت. وقت آن است کمی خوش بینانه تر به اطراف تان نگاه کنید. فرصت های زیادی در اطراف تان هست اما شما چشم تان را به روی آنها بسته اید. زاویه دیدتان را کمی تغییر دهید و تا دنیا نیز زیبایی های بیشتری به شما نشان دهد. مدتی است که در خودتان فرو رفته ید و از جمع ها دوری می کنید، ناراحتی های گذشته را با خودتان حمل می کنید و از حالتان هم لذتی نمی برید، هیچکس جز خودتان به دادتان نخواهد رسید، برای بهتر شدن حالتان همین حالا دست به کار شوید، فردا برایتان دیر است. کاری را نیمه کاره رها کردید. با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود همین امروز پیش را بگیرید.

فال روزانه متولدین دی

پیدا کردن راه حل آنقدرها هم که شما فکر می کنید، سخت نیست فقط کافی است به خود و توانایی هایتان ایمان داشته باشید. شاید آن چه به دنبالش هستید، آنقدرها هم دور از دسترس نباشد. پس بد نیست کمی دید خود را تغییر دهید و عمیق تر به اطراف تان بنگرید. اخیرا اتفاقی برایتان افتاده که تاثیر بدی بر روحیه تان گذاشته است، با نادیده گرفتن آن مشکل تان حل نخواهد شد. بهتر است آن واقعیت را به عنوان بخشی از گذشته تان بپذیرید و سعی کنید از آن درس بگیرید تا آینده ای روشن پیش رویتان گشوده شود. پیشنهاد یک سفر تفریحی به شما می شود، فرصت مناسبی است تا با شادی تازه ای به زندگی خود رونق بدهید. احتیاج به یک موفقیت چشمگیر دارید تا بتوانید به دیگران ثابت کنید که دارای چه شایستگی هایی هستید، این موفقیت را باید با تلاش بیشتر فراهم سازید. قدر کمک های دیگران را هرچند کوچک دانسته و به آن ارج نهید. روزهای آینده برای انجام بعضی برنامه ها ایام مناسبی نیست.

فال روزانه متولدین بهمن

فال-روز۳

زمان خوبی برای شروع دوباره است. شما سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اید و حال که شرایط بهتری را تجربه می کنید، باید گذشته را رها کرده و از نو شروع کنید. به آرزوهایتان ایمان داشته باشید و برای رسیدن به آنها تمام تلاش خود را به کار گیرید. شک و دودلی می تواند تمام برنامه هایتان را بهم بریزد پس تردید به دل راه ندهید. شریک زندگی تان این روزها بیش از هر زمان دیگری به شما نیاز دارد، وقت بیشری را برای او بگذارید و به او نشان دهید که تحت هر شرایطی کنارش هستید.  این همه دل دل نکنید آنچه که در سرتان می گذرد را به زبان بیاورید. هر حرفی که می شنوید باور نکنید. شخصی شما را از خبری آگاه می کند که از شنیدنش هیجان زده می شوید، احساسات خودتان را کنترل بکنید او از گفتن این خبر به شما نیت خوبی ندارد. به کاری یا جایی که نباید سرک نکشید. این روزها فشار کاری تان بسیار زیاد بوده و روحا و جسما بسیار خسته اید.

فال روزانه متولدین اسفند

دو انتخاب پیش رویتان است اما میان دوراهی گیر کرده اید. شاید بد نباشید که این بار از آن راهی بروید که تا به حال جرات قدم گذاشتن در آن را نداشته اید. گاهی جسارت است که چیزهای جدیدی به شما می آموزد و شما را به موفقیت می رساند. امروز خودتان را برای یک گفتگوی جدی با شریک زندگی تان آماده کنید. سعی کنید کلمات خود را سنجیده به زبان آورید زیرا می تواند شرایط را بدتر از آنچه هست، کند. شما صداقت لازم را دارید کافی است کمی صبر داشته باشید تا به آنچه شایسته اش هستید، برسید.  برای انجام یک کار اداری بهتر است هرچه سریع تر اقدام کنید. زود از کوره در نروید وگرنه پشیمان می شوید. رویایی که در سرتان می پرورانید به حقیقت می پیوندد. برای دریافت مدرکی گرچه طاقتتان طاق شده باید کمی بیشتر صبر کنید. دلتنگی هایتان به پایان می رسد و چشم و دلتان به دیدن عزیزی که مدت هاست راه دور است، روشن می شود. با کوچکترها مهربان تر باشید.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها