|
کدخبر: 182446

پیش بینی وضع هوا در ۳ روز آینده

کارشناس هواشناسی گفت: از بعد از ظهر روز چهارشنبه در استان‌های ساحلی خزر کاهش نسبی دما و بارش پراکنده رخ خواهد داد.

جامعه پیش بینی وضع هوا در ۳ روز آینده

صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان اینکه در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی از نقاط استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی، افزایش ابر وزش باد شدید موقتی رگبار رعد وبرق پیش بینی می‌شود، گفت: روز‌های پنجشنبه و جمعه علاوه بر آذربایجان شرقی و غربی، زنجان ،اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی در دامنه‌های البرز شرقی و خراسان شمالی این وضعیت رخ خواهد داد.

او ادامه داد: از بعد از ظهر روز چهارشنبه و روز پنجشنبه در استان‌های ساحلی خزر کاهش نسبی دما و بارش پراکنده رخ خواهد داد.

ضیائیان با بیان اینکه دریای خزر نیز در این مدت مواج است افزود: همچنین تا پایان هفته در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات زاگرس مرکزی افزایش ابر پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی اظهار کرد: در سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان نیز در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر وزش باد شدید موقت و رگبار رعد وبرق رخ خواهد داد.

ضیائیان تاکید کرد: روز‌های پنجشنبه و جمعه در شرق کشور به ویژه منطقه زابل افزایش سرعت وزش باد و گرد وخاک خواهیم داشت.

او درباره آب وهوای تهران گفت: فردا آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد است. بیشترین دمای هوای تهران به ۳۸ درجه و کمترین آن به ۲۸ درجه می رسد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...