|
کدخبر: 134568

ساعت کاری حمل‌ونقل عمومی در تهران اعلام شد (۹۹/۰۸/۲۴)

مشاور عالی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک با بیان اینکه کاهش ساعت کاری خطوط حمل‌ونقل عمومی در پایتخت، در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ شده است، گفت: کاهش شیوع کرونا، همکاری همگانی را می‌طلبد.

جامعه ساعت کاری حمل‌ونقل عمومی در تهران اعلام شد (۹۹/۰۸/۲۴)

شهریار افندی زاده در این باره تصریح کرد: با توجه به وضعیت شیوع کرونا در شهر تهران که روزانه بیش از ١١ هزار ابتلای جدید و بیش از ٤٥٠ مرگ را رقم میزند ستاد ملی مقابله با کرونا، تصمیم بر اعمال محدودیت فعالیت برای ٣ گروه از مشاغل گرفت که بر مبنای آن از ساعت ١٨ دیگر فعالیتی در شهر تهران انجام نشود.

مشاور عالی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک اظهارکرد: متناسب با تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت یک ماهه برای فعالیت مشاغل گروه ٢، ٣و ٤ به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کاهش ساعت کاری خطوط حمل‌ونقل عمومی در پایتخت از سوی معاونت حمل‌ونقل، ترافیک هم اجرا شد.

افندی زاده با تاکید بر اینکه، در ردیف مشاغل گروه ٣ مشخصا به کاهش فعالیت مترو و حمل‌ونقل عمومی درون شهری اشاره شده است، گفت: ساعت کار حمل‌ونقل عمومی حدود ٢ تا ٢.٥ ساعت پس از محدودیت فعالیت اعلام شده از سوی ستاد( ساعت ١٨) در نظر گرفته شده و اکنون آخرین زمان حرکت حمل‌ونقل عمومی ساعت ٨.٣٠ است.

وی با بیان اینکه همه باید در جهت کاهش شیوع کرونا و اجرای دقیق محدودیت‌ها همکاری و مساعدت لازم را به عمل آوریم یادآور شد: معاونت حمل‌ونقل و ترافیک وضعیت خدمات رسانی به مسافران در تمام ناوگان را روزهای اولیه مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت نیاز به اصلاح، نسبت به تغییر مجدد زمان و نحوه ی سرویس رسانی اقدام خواهد شد

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...