|
کدخبر: 196404

توصیه مهم به سهامداران بورسی

امروز بازار سهام روندی منفی را داشت و بیشتر شاخص‌سازان در پایان بازار امروز تحرکات منفی را داشتند اما روند بازار فردا به چه صورت خواهد بود؟

بورس توصیه مهم به سهامداران بورسی

امروز شاخص کل بورس با اصلاح رو به رو شد. نماگر بورس در پایان بازار سه درصد افت و ۴۹ هزار واحد منفی را نشان داد و در محدوده یک میلیون و ۵۲۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن هم امروز حدودا سه درصد افت و ۱۳ هزار واحد منفی را داشت و در کانال ۴۵۴ هزار واحد قرار گرفت. روند بازار فردا به چه صورت خواهد بود؟

نیما میرزایی، کارشناس بازار سرمایه درباره روند اصلاحی امروز  بازار سهام گفت: بازار پس از رشد شارپی دو ماه اخیر و رسیدن به مستحکم‌ترین مقاومت پیش روی خود، وارد فاز اصلاح شده است که تقارن آن با کاهش نرخ ارز، روند ریزشی بازار را همانند حرکت صعودی آن، شارپی کرده است.

وی در این باره تشریح کرد: اما به نظر می‌رسد که ریزش این روزها بیشتر اصلاح موقت و فرصتی مغتنم برای اصلاح پرتفو معامله‌گران برای خرید سهام پرپتانسیل جامانده باشد.

میرزایی درباره بازار فردا گفت: برای فردا احتمال آن وجود دارد که شبندر در مدار صعودی قرار بگیرد و به صف خرید برسد در این صورت با بهبود گروه پالایشی، وضعیت کلی معاملات متعادل شده و بازار حوالی صفر تابلو نوسان کند و ترس فروشندگان نیز کاهش یابد و شاخص نیز مجددا بر مسیر پیشین خود قرار بگیرد.

وی همچنین در توصیه به سهامداران برای روزهای آینده بازار گفت: برای پیش بینی بازار در روزهای آتی نیز توصیه می‌شود که ارزش معاملات و قیمت ارز توسط معامله گران رصد و تحلیل شود.

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    اگر میخواهید بورس رونق بگیرد باید حرمت پ ول ملی را نگهداشت . درایران فقط با بی ار زش کردن پول ملی بورس رونق میگیرد نه با ت ولید و سازندگی که ای یک اشتباه بزرگی اس ت . باید بفکر مملکت باشید نه بفکر بالا ر فتن نمو دار ها و شاخصهای تهی . .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...