|
کدخبر: 191172

بیشترین سود در جیب این شرکت های بورسی

امروز سهامداران شرکت‌های معدنی دماوند، لنت ترمز ایران و بورس کالای ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنعتی دوده فام، کشت و دام قیام اصفهان و توزیع دارو پخش در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس بیشترین سود در جیب این شرکت های بورسی

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۱۰هزار و ۱۰۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۱۷هزار و ۸۶۲واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۴۵۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۵۲۲میلیارد تومان در بیش از ۷۵۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های معدنی دماوند، لنت ترمز ایران و بورس کالای ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های داروسازی فارابی، سازه پویش و صنایع شیمیایی سینا افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۳میلیارد و ۲۵۰میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۹۳۷میلیارد تومان در ۳۹۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۶۷واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۳۰۸واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنعتی دوده فام، کشت و دام قیام اصفهان و توزیع دارو پخش بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های ویتانا، تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک و بیمه سامان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...