|
کدخبر: 174740

کدام سهام امروز بیشترین رشد را داشت؟

امروز سهامداران شرکت‌های سیمان خزر، ایران مرینوس و سیمان مازندران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و پتروشیمی تندگویان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس کدام سهام امروز بیشترین رشد را داشت؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۲هزار و ۱۸۹واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۹۵هزار و ۷۲۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴میلیارد و ۳۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲هزار و ۸۲۳میلیارد تومان در بیش از ۳۵۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان خزر، ایران مرینوس و سیمان مازندران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فنرسازی خاور، داروسازی کوثر و سیمان بهبهان بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۴۴۶میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۳۱۳میلیارد تومان در ۱۴۳هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۷۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و پتروشیمی تندگویان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های زرین معدن آسیا، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و مجتمع صنایع لاستیک یزد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...