|
کدخبر: 146515

این سهام امروز کمترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های فرآورده‌های نسوز آذر، سرمایه‌گذاری پارس توشه و سرمایه‌گذاری مسکن شمال در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کلر پارس، توزیع دارو پخش و صنعتی مینو در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز کمترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار بورس با افت ۲۴هزار و ۸۰۸واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۸۵هزار و ۹۴۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۱میلیارد و ۱۳۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۱۰هزار و ۶۵۴میلیارد تومان در یک میلیون و ۴۳۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فرآورده‌های نسوز آذر، سرمایه‌گذاری پارس توشه و سرمایه‌گذاری مسکن شمال بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بیمه ملت، قند ثابت خراسان و پمپ‌سازی ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۲۱۰میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۱۸۵میلیارد تومان در ۵۵۸هزار نوبت، آیفکس ۲۲۸واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۸۴۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کلر پارس، توزیع دارو پخش و صنعتی مینو بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های پتروشیمی ارومیه، ذوب‌آهن اصفهان و ویتانا بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...