کدخبر: 106926

رشد ۱۷ درصدی تراز عملیاتی "وملل" در بهار

موسسه ملل در فصل بهار ۹۹ توانست تراز عملیاتی مثبت ۳۳۶ میلیارد تومان را ثبت کند که نسبت به بهار ۹۸، ۱۷درصد رشد داشته است.

بورس رشد ۱۷ درصدی تراز عملیاتی "وملل" در بهار

موسسه اعتباری ملل گزارش عملکرد خرداد ماه ۹۹ را منتشر کرد.

براساس این گزارش، این شرکت فرابورسی در آخرین ماه نخستین فصل امسال ۳۳۱ میلیارد تومان تسهیلات که عمدتا در سه قالب مشارکت مدنی، فروش اقساطی و تسهیلات قرض الحسنه در اختیار مشتریان خود قرار دهد و در همین مدت ۲۱۸ میلیارد تومان سود به سپرده‌گذاران پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز عملیاتی مثبت ۱۱۳ میلیارد تومان بود.

 موسسه ملل در فصل بهار امسال عملکرد مطلوبی داشته بطوری که توانست تراز عملیاتی مثبت ۳۳۷ ثبت کند که حاصل کسب یک هزار هفت میلیارد تومان در آمد از محل تسهیلات اعطایی و پرداخت ۶۷۱ میلیارد تومان سود به سپرده‌های سرمایه‌گذاری در این موسسه بود.

وملل-1

این موسسه اعتباری بهار سال گذشته از محل تسهیلات اعطایی ۷۵۸ میلیارد تومان درآمد کسب کرد و به سپرده‌گذاران ۴۷۹ میلیارد تومان پرداخت کرد و تراز عملیاتی مثبت ۲۸۹ میلیارد تومان را ثبت کرد.

و همچنین "و ملل" در ۱۲ ماه سال گذشته، سه هزار ۷۱۳ میلیارد تومان سود از محل تسهیلات اعطایی کسب کرد و در مقابل به سپرده‌گذاران دو هزار ۲۸۰ میلیارد تومان سود پرداخت کرد و سال ۹۸ را با تراز عملیاتی مثبت یک هزار ۴۳۳ میلیارد تومان به پایان برد.

وملل-2

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر