|
کدخبر: 314489

بازنشستگان/بیمه تکمیلی/مستمری

جدیدترین جزئیات از بیمه تکمیلی بازنشستگان/افزایش سقف تعهدات

بیمه تکمیلی جدید برای بازنشستگان تأمین اجتماعی امسال نیز با شرکت آتیه سازان حافظ منعقد شده است. طبق بیانات مدیرعامل این شرکت، بازنشستگان می‌توانند با پرداخت سرانه ماهانه ۳۱۰ هزار تومان، از بیمه تکمیلی استفاده کنند. این بیمه تکمیلی برای بازنشستگان از اول آذرماه به اجرا درآمده است.

بانک و بیمه جدیدترین جزئیات از بیمه تکمیلی بازنشستگان/افزایش سقف تعهدات

نمازی درباره جزئیات قرارداد جدید اظهار کرده است: هفته گذشته، پس از اعلام نرخ سرانه توسط شرکت آتیه سازان حافظ و در راستای مهلت قانونی آگهی فراخوان و رفع تمامی مراحل قانونی، توافقات نهایی در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۲ صورت گرفت و توسط طرفین امضا شد. بر اساس این قرارداد، قیمت سرانه سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به مبلغ ۳۱۰ هزار تومان ماهانه برای هر فرد تعیین شده است.

وی همچنین با اعلام افزایش تعهدات بسته بیمه تکمیلی بازنشستگان نسبت به سال گذشته برای بیماران خاص و صعب العلاج ادامه داد: بسته تعهدی در قرارداد جدید برای جراحی‌های سنگین از ۷۵ به ۸۵ میلیون تومان و همچنین افزایش سقف خدمات آزمایشگاهی با توجه به اهمیت این امر در پیشگیری از بیماری‌ها و مراجعات زیاد مردم، از یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان به ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان افزایش یافت.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ ضمن تاکید بر اینکه خدمات از بامداد اول آذرماه ۱۴۰۲ آغاز شده است اظهار کرد: با توجه به نیاز مبرم جامعه و به ویژه بیماران مبتلا به بیماری‌های خاص، با توجه به اتمام سقف خدمات در قرارداد قبل و انتظار چند وقته آنها برای آغاز به هنگام قرارداد، ظرف مدت ۹ روزی که از آغاز قرارداد در سراسر کشور سپری شده است، بیش از ۳۰ هزار معرفی نامه برای بیماران خاص و جراحی‌های فوق تخصصی صادر شده است. 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها