|
کدخبر: 185492

پیش بینی هیجان انگیز از قیمت طلا

پیش بینی می شود بازار سکه امروز با توجه به قیمت طلا در مسیر صعودی قرار بگیردسکه بازان انتظار دارند، قیمت دلار در روز جاری، حداقل دچار نوسان کاهشی نشود و از محدوده ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی پایین نرود.

بانک و بیمه پیش بینی هیجان انگیز از قیمت طلا

ماندن اونس طلا بالای مرز هزار و ۸۰۰ دلاری، شماری از سکه بازان را نسبت به روند روز دوشنبه امیدوار کرده است. در واقع بخشی از معامله گران سکه انتظار دارند،‌ امروز با آغاز فعالیت بازارهای جهانی، قیمت طلا در مسیر صعودی قرار بگیرد و به تبع آن، ارزش ذاتی فلز گران بهای داخلی را بالا ببرد. در صورت رفتن اونس طلا به بالای محدوده هزار و ۸۲۰ دلاری، سکه می تواند خود را بالای محدوده ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تثبیت کند.

در کنار این، سکه بازان انتظار دارند، قیمت دلار در روز جاری، حداقل دچار نوسان کاهشی نشود و از محدوده ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی پایین نرود. همین انتظار باعث شده است که آن ها روی بهای اونس طلا بیشتر حساب کنند. ارزش ذاتی سکه امامی بعدازظهر دیروز بالای محدوده ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قرار داشت.

به گفته فعالان، در صورتی که ارزش ذاتی سکه به سوی محدوده ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان حرکت کند، امکان دارد که این فلز گران بها در بازار بالای محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار مورد معامله قرار بگیرد. با این حال، بیشتر تحلیل گران اعتقاد دارند که فلز گران بهای داخلی کار دشواری برای شکست محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دارد.

از نگاه بیشتر آنها، قیمت سکه در روز جاری احتمالا در دامنه ۱۰ میلیون و ۶۰۰ تا ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قرار خواهد داشت. این فلز گران بها تنها در صورتی تغییرات شدیدتری را تجربه خواهد کرد که در بازار دلار یا اونس طلا نوسانات غیر مترقبه ای رخ دهد. بیشتر معامله گران اعتقاد نداشتند که امروز دلار نوسان شدیدی را به ثبت برساند یا اونس طلا به یکباره به بالای محدوده هزار و ۸۵۰ دلار جهش کند.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...