|
کدخبر: 181481

پیش بینی مهم از آینده قیمت بیت کوین

بازار بیت کوین پس از ۴ یا ۵ روزمنفی بودن از شب گذشته روند صعودی به خود گرفته و قیمت این رمز ارز بیش از ۵ هزار دلار رشد کرده است.

بانک و بیمه پیش بینی مهم از آینده قیمت بیت کوین

در حالی که عصر دیروز قیمت بیت کوین رقم ۲۸ هزار و ۸۲۵ دلار را هم دید و هرچه طی سال جاری رشد کرده بود را از دست داد.

بر اساس تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین توانسته دوباره حمایت ۳۱ هزار و ۳۰۰ دلاری را به دست آورد، اما باید توجه داشت روند قیمت بیت کوین به احتمال زیاد همچنان نزولی است.

در حال حاضر نزدیک‌ترین قیمت سطح مقاومتی در برابر بیت کوین محدوده ۳۵ هزار و ۷۰ تا ۳۶ هزار و ۵۳۶ دلار است. بر اساس تحلیل تکنیکال ممکن است بر اثر موج کنونی قیمت کنونی به ۲۳ هزار و ۵۷۷ دلار هم سقوط کند.

البته هنوز در کوتاه مدت قیمت بیت کوین رقم ۳۵ و یا احتمالا ۳۶ هزار و ۵۰۰ دلار را خواهد دید.

فروش گسترده در بازار ارزهای دیجیتالی

ارزهای رمزپایه اصلی صبح روز پنجشنبه با کاهش قیمت روبرو شدند، زیرا تحت فشار فروش ناشی از اقدامات نظارتی در چین همچنان قرار دارند.

بیت کوین با افت ۲.۷ درصدی ، ۳۲هزار و ۹۷۴ دلار (۲۳هزار و ۶۲۰ پوند) معامله شد. اتریوم دومین رمزنگاری بزرگترین سقف بازار منفی ۳.۵٪ افت کرد و در هزار و ۹۲۹ دلار معامله شد.

طی چند روز گذشته ، اقدام در چین باعث فروش گسترده از سوی سرمایه گذاران شده بود: بانک خلق چین Alipay و دیگر موسسات بزرگ را تشویق کرد تا تجارت ارزهای رمزنگاری شده را کنترل کنند، در حالی که این کشور از جمله استان سیچوان جنوب غربی را صنعت استخراج بیت کوین را به بزرگترین تولید بیت کوین خود گسترش داد.

گفته می شود تقریباً ۶۰٪ از کل استخراج جهانی بیت کوین در چین انجام می شود و بیش از ۹۰٪ از ظرفیت استخراج بیت کوین در این کشور در حال بسته شدن است.

نعیم اسلم ، تحلیلگر ارشد بازار در Ava Trade.گفت: در نتیجه افزایش سرکوب ها در سراسر جهان ، ارزهای دیجیتال را مورد بررسی قرار داد. به ویژه چین ، پیشرو در افزایش شدید کنترل ها بوده است ، و باعث شده بیت کوین برای پس گرفتن اوج های قبلی خود دست و پنجه نرم کند.

بیت کوین که در ماه آوریل (اردیبهشت) با بیش از ۶۳هزار دلار معامله می شد ، در اوایل این هفته به زیر ۳۰هزار دلار رسیده بود و تمام سودهای خود را از سال ۲۰۲۱ از بین برد.

اسلم با بیان اینکه کاهش قیمت فرصتی برای سرمایه گذاری با تخفیف است ، گفت: همه چیز بد نیست ، زیرا سرمایه گذاران نهادی همچنان به ارزهای رمزپایه علاقه مند هستند و در حال توسعه راه حل هایی هستند که به سرمایه گذاران آنها امکان تجارت با ارزهای دیجیتال را نیز می دهد.

گزارش اخیر CNBC همچنین اشاره کرده است که با توجه به محدودیت های چین ، تعداد بیشتری از استخراج کنندگان بیت کوین که آفلاین هستند ، سهم سایر استخراج کنندگان از شبکه افزایش می یابد و استخراج آن به طور بالقوه سودآورتر خواهد بود.

 

منبع: سایت طلا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...