|
کدخبر: 150455

حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی بهتر خواهد شد

مصطفی سالاری گفت: شکاف بین حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و کشوری با دستور رئیس‌جمهوری به زودی ترمیم می‌شود.

بانک و بیمه حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی بهتر خواهد شد

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: درباره افزایش حقوق سالیانه بازنشستگان اقدامات لازم را انجام می‌دهیم و حقوق فعلی بازنشستگان همراه با مبالغ مربوط به متناسب‌سازی مشمول افزایش سالیانه است.

 دکتر مصطفی سالاری گفت: شکاف بین حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و کشوری با دستور رئیس‌جمهوری به زودی ترمیم می‌شود.

وی ادامه داد: برای افزایش مجدد حقوق بازنشستگان تلاش می‌کنیم و در همین رابطه نامه‌ای برای رئیس‌جمهوری نوشتم و ایشان همان روز دستور مساعد صادر کردند. از طریق رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز پیگیر این موضوع هستیم و با توجه به موافقت و همراهی دکتر نوبخت امیدواریم این خواسته بازنشستگان محقق شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان همواره در اولویت برنامه‌های این سازمان بوده است، گفت: شکاف بین حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و کشوری با دستور رئیس‌جمهوری به زودی ترمیم می‌شود و ما نیاز به انجام متناسب‌سازی دیگری داریم.

سالاری افزود: افزایش حقوق بازنشستگان مطالبه درست و به حقی است که از ۱۱ سال پیش وجود دارد. سازمان تأمین اجتماعی در مرداد امسال متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان را با در نظر گرفتن عدالت بیمه‌ای و بهبود سطح معیشت مستمری بگیران انجام داد و اعمال افزایش‌های موضوع ماده ۹۶ قانون تأمین اجتماعی را نیز بر مبالغ متناسب‌سازی در سال آینده محقق خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: درباره افزایش حقوق سالیانه بازنشستگان با توجه به همه جوانب، اقدامات لازم را انجام می‌دهیم و حقوق فعلی بازنشستگان همراه با مبالغ مربوط به متناسب‌سازی مشمول افزایش سالیانه است.

وی افزود: پرداخت بخشی از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت در بودجه سال آینده تصویب شده است و این سازمان از همه ظرفیت‌ها و توان کارشناسی برای دریافت مطالبات و ارتقای خدمات جامعه تحت پوشش استفاده می‌کند.

سالاری گفت: دولت در برابر خواسته‌ها و مطالبات بازنشستگان گوش شنوا دارد و رفع مشکلات و خواسته‌های این عزیزان قطعاً مورد توجه قرار می‌گیرد و برای ارتقا سطح خدمات به جامعه تحت پوشش، دولت و سازمان تأمین اجتماعی از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند.

منبع: تامین اجتماعی
 • ناشناس ارسالی در

  جناب سالاری چرا از گروه سخت وزیان اور با دخالت شخص بیات وانهم ازروی حسادت سلیقگی این شخص تلفنی سایر کانونهارا که زیان ا ور نبودن باخود هماهنگ وخرومی از گروه خود ش هشصد وازما بخاطر چهرصدهزار بازنشیته مظ لوم چهرصد مدرکش که اینکار خودرا حاصل خون دل خوردن بیان میکند بله خون ریه ودل چرک ین شریف ترین اقشار که درجاهایی کار کردن که تو فکرش را نمیکنی ونمیفهمی نه تو ونه او چرا اجرای قانون را باید با اعمال نفوذ این شخص این نماینده مانیست وحقوق حقه ما را ارفاقی وسلیقگی میداند وبدروغ خودرا به بیت رهبری وصل کرده چرا انها بی اطلاع بو دن با وجود این شخص شما سر درجان وحقوق مط لوم ترین اقشار کردی برای چی شمارا گذاشتن فردا روز جرم شما محرز وجواب مارا توباید بدهی نه او واقعا اینهمه اجحاف در حق کس انیکه سخت ترین کارها ودر بدترین جاهاجان کندن ونان حلال دراوردن باید اینطور قانون ساری وجاری یک کشور مورد دستبرد وتحریف گ ردد

 • علی ارسالی در

  لطفا گوش شنوا و چشم بینا و دست توانا و پ ای رهرو و جیب بزرگ خودتون را بردارید و ب روید آنوقت وضع بازنشسته ها خوب میشود... رو که رو نیست !!!!!!!!!!!!!

 • یه بازنشسته تامین اجتماعی ارسالی در

  دروغ میگن نسبت به امسال شاید بهتر کنند ی عنی حقوق سال اینده رو نسبت به امسال ترمی م میکنن نه تورم و قیمتهای سال آینده...در اصل همون آش و همون کاسه است...دیگه نباید فریب بخوریم!

 • مهدی ارسالی در

  آقای سالاری می شودبگویید حقوق ومزایای ما هیانتان وپاداش خودت وهئیت مدیره سازمان چ قدره وصندوق بیمه تان چراکشوریه...؟

ارسال نظر