|
کدخبر: 328522

تکلیف افزایش اجاره خانه در سال ۱۴۰۳ مشخص شد

میزان افزایش اجاره در سال ۱۴۰۳ مشخص شد. بر اساس آخرین جلسه شورای مسکن استان افزایش اجاره برای پایتخت نشین ها ۲۶ درصد و برای سایر شهرهای استان ۲۴ درصد اعلام شد.

اقتصاد

محمد غراوی؛ معاون استاندار تهران در خصوص افزایش اجاره بها مسکن به خبرنگاران گفت: بر اساس آخرین جلسه شورای مسکن استان افزایش اجاره برای پایتخت نشین ها۲۶ درصد و برای سایر شهرهای استان ۲۴ درصد اعلام شد. امروز درباره بحث اجاره بهاء در سطح استان و میزان افزایش آن نسبت به سال قبل در جلسۀ شورای مسکن استان میزان افزایش اجاره‌ مسکن مطرح شد.

وی ادامه داد: علاوه بر اینکه ما در جلسه قبلی شورای هماهنگی مسکن تصویب کرده بودیم. شورای مسکن استان میزان افزایش اجاره مسکن را در سال ۱۴۰۳ برای شهر تهران ۲۶ و برای شهرهای استان ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته تصویب کرد که انشاءالله مورد عمل قرار خواهد گرفت و در جلسه بعدی نیز گزارش از اتحادیه املاک در این خصوص خواهیم گرفت.
اجاره-مسکن
وی ادامه داد: ما وظیفه داشتیم براساس قانون در شورای هماهنگی مسکن استان نرخ افزایش اجاره بها را تعیین کنیم و این کار انجام شد و امیدواریم در جلسه بعدی گزارش کاملی در این خصوص ارائه دهیم.

غراوی خاطرنشان کرد: ما پیشنهادمان در این زمینه را تصویب کردیم و در مرحله بعدی در شورای عالی مسکن کشور به تصویب نهایی خواهید رسید و ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها