|
کدخبر: 175904

استعفای اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال

باشگاه استقلال که در چند سال اخیر رنگ آرامش را ندیده است در تازه‌ترین اتفاق با استعفای دسته جمعی اعضای هیات مدیره خود مواجه شده تا مدیرعامل این باشگاه تنها فرد مسئول باقی مانده باشد!

ورزش استعفای اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال

 

با اوج گیری اختلافات اعضای هیات مدیره استقلال با احمد مددی مدیرعامل این باشگاه، امروز سه تن از اعضای هیات مدیره استعفای خود را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردند.

حمیدرضا آصفی، مهدی عبدیان و حجت نظری سه عضو هیات مدیره باشگاه که چندی پیش با تصویب یک مصوبه خواستار برکناری ناصر فریادشیران از مدیریت آکادمی این باشگاه شده بودند که این مصوبه با مقاومت مدیرعامل هرگز اجرایی نشد، امروز در راستای این اختلافات از سمت خود کناره گیری کردند.

استعفای این سه عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در شرایطی صورت گرفته است که چند روز قبل هم اسماعیل خلیل زاده دیگر عضو هیات مدیره این باشگاه توسط مقامات قضایی بازداشت و راهی زندان شد.

به گفته مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش قرار است روز دوشنبه در مورد هیات مدیره باشگاه استقلال تصمیم گیری شود. البته او گفته بود که قرار است در جلسه هیات مدیره در مورد استعفای یک عضو تصمیم گیری شود که حالا همه اعضا استعفا کرده‌اند.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...