|
کدخبر: 172920

خداد عزیزی هم بعد از رامبد جوان واکنش نشان داد

خدادادعزیزی فوتبالیست سابق کشورمان که حضور او و فیروزکریمی در خندوانه کلی جنجال ساز شد حالا به ماجرای عذرخواهی رامبدجوان واکنش نشان داد.

حجم ویدیو: 2.07M | مدت زمان : 00:00:16
ورزش

چهارشنبه هفته گذشته خداداد عزیزی و فیروز کریمی مهمان برنامه خندوانه بودند. در بخشی از گفت‌وگوی این دو مهمان، فیروز کریمی درپاسخ به سوال مسابقه که از او پرسیدند نام سه نویسنده را ذکر کن با خنده گفت نویسنده‌ها بیکار هستند و من آنهارا نمی‌شناسم. خنده‌های رامبدجوان و قهقه‌های معروف او باعث ناراحتی و دلخوری نویسندگان شد. چند روز بعد رامبدجوان عذرخواهی کرد واینطور نوشت:

در این متن آمده: «در برنامه خندوانه چهارشنبه شب در کنار دو مهمان محترم، لحظه‌ای پیش آمد که برای من غیر قابل کنترل شد و متاسفانه واکنش من تنها خندیدن بود. واقعاً از پخش این لحظه هم بسیار متاسفم و این هم به خاطر بی‌دقتی و بی‌ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه نسیم است.

اینجانب از همه اهالی قلم در کل تاریخ بزرگ این کشور با آثار جاودانشان تمام قد عذر می‌خواهم و یقین می‌دهم هیچوقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد. من همیشه با افتخار مخاطب و خواننده آثار لذت‌بخش و بی‌مثال ادبیات کشورمان بوده‌ام و هستم و خواهم بود و هیچگاه از ترویج کتابخوانی در هر موقعیتی که داشته‌ام و خواهم داشت دریغ نکرده و نخواهم کرد.

حالا و پس از عذرخوانی رامبدجوان، خداداد عزیزی بازیکن سابق فوتبال کشورمان که به غزال تیزپای فوتبال ایران معروف شده است واکنش نشان داد و گفت:

خدادا عزیزی

دوستان عزیز اگر شخصی در برنامه تلوزیونی درباره نوسینده ونویسندگی صحبت می‌کند خودش باید پاسخ دهد. من هیچ توهینی نکردم.

خدادا+عزیزی

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...