|
کدخبر: 169941

وضعیت عجیب سرخابی‌ها برای دوئل با اصفهانی‌ها

تیم فوتبال پرسپولیس در بهترین شرایط تنها با دو جلسه تمرین به مصاف سپاهان خواهد رفت و استقلال 3 جلسه برای بازی با ذوب آهن فرصت دارد

ورزش وضعیت عجیب سرخابی‌ها برای دوئل با اصفهانی‌ها

تیم فوتبال پرسپولیس از دو روز قبل و پس از بازگشت از هند به تهران در هتل المپیک در قرنطینه حضور دارد. این در شرایطی است که سرخ پوشان اجازه تمرین نداشته و قرار است پس از منفی شدن تست‌های اول و دوم کرونا تمرین را استارت بزنند که در بهترین حالت روز سه شنبه خواهد بود. از این رو اگر پرسپولیسی‌ها روز سه شنبه تمرین کنند با توجه به این که این تیم باید روز جمعه در اصفهان مقابل سپاهان بازی کند تنها دو جلسه تمرین را در روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار کرده و روز پنجشنبه نیز راهی اصفهان شده و عملا قادر به انجام تمرینات تاکتیکی نیستند.

از این رو گل محمدی تنها دو جلسه تمرینی فرصت دارد تا بازیکنانش را آماده دیدار با سپاهان کند. جالب اینجاسیت که قرار بود تست دوم کرونا امروز از پرسپولیسی‌ها گرفته شود که هنوز تستی گرفته نشده و همین موضوع با توجه به این که برگزاری تمرین در گروی منفی شدن جواب تست هاست، می‌تواند تمرین پرسپولیس را باز هم به تاخیر بیاندازد.

به نظر می‌رسد پرسپولیس و سپاهان در شرایطی کاملا متفاوت قرار است مقابل هم صف آرایی کنند.

سرمربی استقلال در شرایط فعلی استراحت را به برگزاری تمرین ترجیح داده است

استقلال تنها با ۳ جلسه تمرین آماده بازی با ذوب آهن در لیگ برتر می‌شود.

با توجه به فشردگی شدید بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، فرهاد مجیدی تصمیم گرفت در بازگشت به تهران تمرینات تیمش را تعطیل کند.

نکته مهم این است که استقلال برای بازی حساس برابر ذوب آهن فقط سه جلسه تمرین می‌کند و مجیدی در این فرصت کم باید تیمش را آماده این بازی مهم کند.

تیم فوتبال استقلال برای کم کردن فاصله خود با صدرجدول نیاز مبرم به کسب ۳ امتیاز بازی برابر ذوب آهن دارد، تیمی که با سرمربیگری مجتبی حسینی این روزها شرایط بهتری پیدا کرده است.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...