|
کدخبر: 169864

درآمد ۹ میلیاردی پرسپولیس و استقلال در آسیا!

در مرحله گروهی تیم‌ها بابت هر برد ۵۰ هزار دلار و بابت تساوی ۱۰ هزار دلار درآمد داشتند، پاداش صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها هم ۱۰۰ هزار دلار است.

ورزش درآمد ۹ میلیاردی پرسپولیس و استقلال در آسیا!

در این بین AFC، مبلغ ۴۵ هزار دلار هم به عنوان کمک هزینه سفر تیم‌ها به کشورهای میزبان در اختیار باشگاه‌ها قرار داد.

حاصل کار تراکتور در مرحله گروهی ۴ تساوی و ۲ برد بود، آنها ۱۰۰ هزار دلار هم پاداش صعود گرفتند.

۴۵ هزار دلار هم بابت کمک هزینه سفر دریافت کردند تا مجموع درآمدشان به رقم ۲۸۵ هزار دلار برسد؛ یعنی با دلار دیروز، حدودا ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان درآمد داشتند.

تیم استقلال صاحب ۳ برد، ۲ تساوی و یک شکست شد تا در مجموع از مسابقات خود ۱۷۰ هزار دلار درآمد داشته باشد.

با توجه به صعود از مرحله گروهی آنها صاحب ۱۰۰ هزار دلار پاداش هم شدند. به اضافه کمک هزینه سفر درآمد آنها به عدد ۳۱۵ هزار دلار معادل حدودا ۸ میلیارد و ۴۷۰ میلیون رسید.

فولاد در نخستین گام و در پلی‌آف العین را برد تا صاحب ۳۰ هزار دلار پاداش شود. در مرحله گروهی این تیم یک برد و ۲ تساوی به‌دست آورد تا درآمدش به عدد ۷۰ هزار دلار برسد. یعنی در مجموع پلی‌آف و گروهی آنها به ۱۰۲ هزار دلار رسیدند و ۴۵ هزار دلار هم هزینه کمک سفر دریافت می‌کنند.

حاصل کار پرسپولیس در مرحله گروهی رقابت‌ها ۵ برد و یک شکست بود، یعنی آنها فقط به واسطه بردهایشان ۲۵۰ هزار دلار درآمد کسب کردند.

پاداش صعود و هزینه کمک سفر پرسپولیس هم روی هم ۱۴۵ هزار دلار شد. مجموع درآمد این تیم از لیگ قهرمانان به عدد ۳۹۵ هزار دلار حدودا ۹ میلیارد تومان رسید تا بیشترین درآمد را داشته باشد. هیچ تیمی در هیچ گروهی به اندازه پرسپولیس برد نداشت.

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...