|
کدخبر: 168950

صحبت های ستاره و کاپیتان استقلال پس از بازی؛ خسته‌ایم

ورزش صحبت های ستاره و کاپیتان استقلال پس از بازی؛ خسته‌ایم

وریا غفوری بعد از تساوی بدون گل استقلال مقابل الاهلی عربستان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. کاپیتان استقلال به همین خاطر همراه فرهاد مجیدی به نشست خبری بعد از مسابقه رفت.

غفوری درباره دیدار با الاهلی بیان کرد: همانطور که آقای مجیدی سرمربی ما گفت، بازی سختی بود و دلیل آن هم خستگی مفرط بازیکنان ما بود. همچنین در این گرمای هوا بازی کردن خیلی سخت است.

وی ادامه داد: ما می‌دانستیم که الاهلی منسجم‌تر امروز بازی می‌کند و آماده این بازی بودیم. در کل هدف ما صعود است و با تمام وجود تمرکز می‌کنیم و آماده بازی بعدی می‌شویم.

غفوری درباره شانس صعود تیمش به دور بعدی مسابقات تاکید کرد: ما امروز همه تلاش خود را کردیم. ما می‌دانستیم الاهلی نسبت به بازی اول خیلی مصمم‌تر و جدی‌تر بازی می‌کند. ولی با توجه به شرایط جدول، مساوی هم برای ما خوب بود. ما می‌خواستیم نبازیم و همه تلاش خود را برای بردن هم کردیم. مساوی نتیجه بدی نبود.

مهدی قایدی بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل الاهلی عربستان بیان کرد: بازی اول با الاهلی گام نخست بود و برای برد بازی کردیم. این بازی هم می خواستیم ببریم.

وی ادامه داد: استراحت مان کم بوده و به خاطر خستگی نتوانستیم کیفیت همیشگی را به نمایش بگذاریم. ولی خداراشکر نباختیم. انشاالله الشرطه را شکست می دهیم و تیم اول از این گروه صعود می کنیم.

قایدی درباره مسابقه آخر تیمش با الشرطه عراق که تیم چهارم گروه در جدول است، گفت: درست است الشرطه تیم آخر گروه است. با احترامی که برای حریف قائلیم باید با تمام وجود بازی کنیم. آخرین بازی مان است و باید برای برد بازی کنیم.

مهاجم استقلال در پایان افزود: تا اینجای کار خیلی زحمت کشیدیم و امیدوارم با صعود به دور بعدی دل هواداران مان را شاد کنیم.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...