|
کدخبر: 166837

استقلال تیمی با آمار فوق‌العاده در آسیا!

با گذشت ۲ هفته از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، استقلال موفق شده آمارهای خوبی از خود برجای بگذارد.

ورزش استقلال تیمی با آمار فوق‌العاده در آسیا!

در جریان هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، تیم استقلال به مصاف الشرطه عراق رفت و در این بازی موفق شد تیم حریف را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهد.

با این پیروزی، استقلال موفق شد صدرنشین گروه C شود و شرایط بهتری نسبت به دیگر رقبای خود در این گروه به‌دست بیاورد.

استقلال با عملکردی که در دو هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داشته است، توانسته یک آمار بسیار خوب را برجای بگذارد و با زدن ۸ گل، تا اینجای کار خطرناک‌ترین تیم حال حاضر لیگ قهرمانان آسیا در خط حمله باشد و با تفاضل گل ۶، از دیگر تیم‌های حاضر عملکرد بهتری از خود بر جای بگذارد. بعد از استقلال، تیم‌های آجی‌ام‌کا ازبکستان، پرسپولیس و الهلال عربستان با ۴ گل، بیشترین گل زده در این ۲ هفته از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را به ثبت رساندند.

تا اینجای کار ۶ بازیکن استقلال روی ۸ گلی که در دو بازی اول آبی‌ها به ثمر رسید، تاثیر مستقیم داشتند. در این بین، فرشید اسماعیلی با به ثمر رساندن ۲ گل و ۲ پاس گل بهترین عملکرد را داشته است.

مهدی قایدی در جایگاه بعدی این ۶ بازیکن قرار گرفته است و با ۲ گل و یک پاس گل، موفق شده عملکرد بسیار خوبی از خودش بر جای بگذارد.

همچنین دیاباته و نادری هر کدام با ۲ گل از دیگر ستارگان استقلال در دو هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بودند.

ارسلان مطهری و آرش رضاوند هر کدام با یک پاس گل خود را در جمع ۶ بازیکن برتر استقلال جای داده‌اند. رضاوند که در بازی مقابل الشرطه، عملکرد بسیار خوبی از خودش بر جای گذاشت، در پایان به عنوان بازیکن برتر زمین معرفی شد و اگر کمی خوش‌شانس بود می‌توانست در این بازی پایش به گلزنی نیز باز شود اما تیر دروازه مانع گلزنی این بازیکن شد.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...