|
کدخبر: 153886

ماجرای عجیب آنفالو کردن محمود فکری چیست؟

از صبح امروز اخباری پیرامون آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاه و بازیکنان استقلال توسط فکری در صفحه اینستاگرامش منتشر شده است.

ورزش ماجرای عجیب آنفالو کردن محمود فکری چیست؟

استقلال در مهم‌ترین دیدار نیم فصل خود در اصفهان یک دیدار حیاتی و مهم را به سپاهان واگذار کرد ولی سبک بازی تیم فکری و عملکرد ضعیف آنها در اصفهان، باعث انتقادات فراوان از استقلال و کادرفنی او در فضای مجازی شد.

فکری نیز پس از این بازی به حالت قهر، کنفرانس خبری را ترک کرد تا انتقادات از او بیشتر از قبل شود اما امروز خبر دیگری در رابطه با سرمربی استقلال در رسانه‌ها منتشر شد که به شایعاتی پیرامون آینده کاری او در جمع آبی پوشان دامن زد.

در رسانه‌ها و فضای مجازی عنوان شد که صفحه شخصی فکری که توسط خود او اداره می‌شود، اقدام به آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاه و بازیکنان استقلال کرده است. این خبر باعث بروز شایعاتی درباره اینکه فکری قصد دارد از استقلال جدا شود، در فضای مجازی به راه افتاد.

اما این در حالی است که محمود فکری از ابتدا و انتخاب به عنوان سرمربی آبی پوشان نیز هیچ کدام از بازیکنان استقلال را در صفحه شخصی‌اش فالو نکرده بود. نکته دیگر اینکه فکری حتی صفحه رسمی باشگاه استقلال را از ابتدا فالو نکرده بود که اکنون بخواهد آن را آنفالو کند. تنها فردی که از مجموعه باشگاه استقلال توسط فکری فالو شده بود، حنیف عمران زاده دستیار سرمربی آبی پوشان است.

به هر حال چیزی که مشخص است، خبر آنفالو کردن بازیکنان و صفحه رسمی استقلال توسط فکری اشتباه بوده و سرمربی آبی پوشان از ابتدا نیز بازیکنان تیم را فالو نکرده بود.

1

این صفحه محمود فکری در روزی است که به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد. او پیش از حضور در استقلال با ۱۹۸ هزار فالوئر، ۲۰ نفر را فالو داشته است.

 

2 درحال‌حاضر، صفحه اینستاگرام فکری با ۴۴۱ هزار فالوئر، ۱۲ نفر را دنبال کرده است و اینگونه به نظر می‌رسد که سرمربی آبی پوشان نمی‌توانسته قبل از حضور در استقلال بازیکنان این تیم را فالو کرده که اکنون آنها را آنفالو کند و ۸ نفری که از جمع فالوینگ‌های او از قبل حضور در استقلال کم شده، مربوط به اشخاص دیگری است.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر