|
کدخبر: 153870

شوک به استقلال؛ وریا مجاز به فسخ قرارداد!

کاپیتان استقلال می‌تواند هر زمان که تشخیص داد قرارداد خود را به صورت یکطرفه با آبی‌ها فسخ کند

ورزش شوک به استقلال؛ وریا مجاز به فسخ قرارداد!

این روزها بحث قرارداد وریا غفوری به مشکل بزرگی برای استقلال تبدیل شده است و هر روز اخبار جدیدی در این باره منتشر می‌شود.

اما ماجرای اصلی وریا غفوری این است که کاپیتان استقلال ۱۵ روز پیش نامه‌ای به مدیران استقلال داده و اعلام کرده بود که اگر تا ۱۰ روز دیگر مطالبات خود را دریافت نکند قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ می‌کند که درحال‌حاضر ۵ روز از این مهلت گذشته است.

در این بین شنیدیم کسانی که از نامه وریا غفوری به باشگاه استقلال مطلع بودند پیش‌بینی می‌کردند کاپیتان آبی‌ها بعد از بازی با سپاهان تصمیم خود مبنی بر فسخ قرارداد را رسانه‌ای می‌کند اما چون آبی‌ها در این بازی شکست خوردند، احتمالا وریا غفوری برای اینکه جایگاهش در تیم متزلزل نشود از تصمیم خود منصرف شده است.

آنچه مسلم است وریا غفوری از ۵ روز پیش مجاز بوده قرارداد خود را به صورت یکطرفه با استقلال فسخ کند و او هر روزی که بخواهد می‌تواند این تصمیم مهم را عملی کند.

وریا غفوری به ۲ دلیل با باشگاه استقلال مشکل دارد، یکی بابت متمم ۵۰۰ میلیونی که از ۵ سال پیش در قراردادش وجود داشت. ظاهرا نهادهای نظارتی این متمم را قبول نکرده‌اند و دوم هم اینکه مدیران استقلال قرارداد جدید این بازیکن را قبول ندارند و معتقدند با او باید مطابق قرارداد قبلی که مبلغ آن ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود رفتار شود.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر