|
کدخبر: 153578

فکری: امیدوارم مقابل سپاهان با آرامش بیشتری کار کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در آستانه دیدار با سپاهان اصفهان صحبت کرد.

ورزش فکری: امیدوارم مقابل سپاهان با آرامش بیشتری کار کنیم

مشروح صحبت‌های محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران قبل از دیدار فردا برابر سپاهان اصفهان را در زیر می‌خوانید.

صحبت اولیه؟

جا دارد برای عبدالعلی چنگیز و حنیف عمران‌زاده دو پیشکسوت استقلال که متاسفانه به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، آرزوی سلامتی کنم و امیدوارم خیلی زود حالشان بهتر شود و به کانون خانواده خود برگردند.

با توجه به اینکه فردا آخرین بازی نیم فصل ماست، باید تشکر ویژه‌ای داشته باشم از تک تک بازیکنانم که نیم فصل سختی را شروع کردند و با تلاش و همدلی تیم را به اینجا رساندند. الحمدالله نتایج نسبتا خوبی را گرفته‌ایم و در جدول شکلی به خود داده‌ایم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم. امیدوارم فردا با آرامش بیشتر کار کنیم و با دست پر برگردیم.

برنامه در نیم فصل؟

با توجه به اینکه فاصله بازی‌ها خیلی کم است، برنامه خاصی نمی‌توانیم داشته باشیم. اسامی یک سری از بازیکنان را به باشگاه ارائه دادیم که ان‌شاءالله بتوانند چندتن از آن‌ها را جذب کنند و برای تقویت تیم، در نیم فصل به ما اضافه شوند. باید روند نیم فصل اول را ادامه دهیم و از فرصت‌های خود خوب استفاده کنیم. ان‌شاءالله در نیم فصل دوم بتوانیم بازی‌های خوبی را ارائه دهیم و امتیازات لازم را کسب کنیم. نیاز است مجموعه باشگاه همدلی بیشتری داشته باشد تا مشکلاتی که در شروع فصل و نیم فصل اول داشتیم کمتر شود و بتوانیم با آرامش و تمرکز بیشتر، امتیازات لازم را کسب کنیم و بتوانیم جایگاهی که متعلق به استقلال است را بدست بیاوریم و دل هواداران را شاد کنیم.

 

منبع: برنا

ارسال نظر