|
کدخبر: 153237

سیدجلال حسینی، ستاره ای که هرگز خاموش نمی شود

پرسپولیس در دومین هفته متوالی با گلزنی سیدجلال حسینی پیروز میدان شد. کاپیتان سرخپوشان دوباره توانست جور مهاجمان تیمش را بکشد. نکته جالب اینجاست که پرسپولیس همانند دیدار قبلی باز هم با ضربه سر کاپیتان به سه امتیاز بازی رسید

ورزش سیدجلال حسینی، ستاره ای که هرگز خاموش نمی شود

سیدجلال حسینی در دومین هفته پیاپی برای پرسپولیس در نقش یک گلزن ظاهر شد. کاپیتان قرمزها با تک گل خود، سه امتیاز بازی با مس رفسنجان را برای تیمش به ارمغان آورد.

سیدجلال حسینی مدافع باتجربه پرسپولیس بعد از گلزنی در بازی قبلی مقابل تراکتور، با انگیزه و آمادگی بالا به مصاف مس رفسنجان رفت و باز هم برای این تیم گلزنی کرد تا ارزش های خود را بیش از پیش در ۳۹ سالگی به نمایش بگذارد.

پرسپولیس در شرایطی که برابر مس رفسنجان در اولین بازی رسمی لیگ برتر به میدان رفت در نیمه اول این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن رفتند و در شروع نیمه دوم این شاگردان یحیی گل محمدی بودند که روی سانتر بدون نقص امید عالیشاه از روی کرنر سمت راست زمین به مقابل تیرک دوم و حضور به موقع سیدجلال حسینی در فاز تهاجمی باعث شد تا بالاتر از مدافعان مس با ضربه سر توپ را تبدیل به گل کند.

کاپیتان باتجربه پرسپولیس در حالی که در این بازی هم بار دیگر رهبری خط دفاع قرمزها را بر عهده دارد موفق شد برابر مس رفسنجان نهمین گل خود را در پرسپولیس به ثمر می رساند تا صحبت های خود در آخرین مصاحبه به مناسبت تولد ۳۹ سالگی و این گفته که “سن فقط یک عدد است” را بار دیگر تایید کند.

این سومین گل سیدجلال حسینی در فصل جاری بود که او را رکورددار هم می‌کند و بهترین فصلش از نظر گلزنی را رقم می‌زند.

 

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر