|
کدخبر: 134290

ترس استقلال؛ این 3 بازیکن محروم می‌شوند؟

شکایت طولانی مدت شفر و عدم تسویه حساب با او طی ماه‌های گذشته موجب شد تا خریدهای تابستانی استقلال نتوانند در هفته اول بازی‌ها کنار تیم‌شان باشند‌.

ورزش ترس استقلال؛ این 3 بازیکن محروم می‌شوند؟

شکایت طولانی مدت شفر و عدم تسویه حساب با او طی ماه‌های گذشته موجب شد تا خریدهای تابستانی استقلال نتوانند در هفته اول بازی‌ها کنار تیم‌شان باشند‌. محرومیت دلیلی شد تا قرارداد آنها به صورت رسمی ثبت نشود و از این رو حتی حضورشان در بازی هفته دوم هم در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

روز یکشنبه فیفا نامه‌ای به باشگاه استقلال ارسال کرد و مشخص شد پنجره نقل و انتقالات این باشگاه باز شده است. وینفرد شفر، سرمربی سابق استقلال، به دلیل عدم دریافت مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرده بود و پس از دریافت مطالباتش به صورت کامل بالاخره این هفته راضی شد تا محرومیت را برطرف کند.

استقلال بازی هفته اول مسابقات لیگ برتر را با نفرات فصل گذشته مقابل مس رفسنجان انجام داد. محمود فکری برای انتخاب بازیکنان حاضر در لیست این مسابقه با مشکل رو به رو بود.

فکری به دلیل محرومیت استقلال در پنجره نقل و انتقالات تابستانی نتوانست از بازیکنانی که به تازگی با این تیم به توافق رسیده‌اند استفاده کند. جدایی چند بازیکن طی ماه‌های گذشته باعث شد تا به غیر از نفراتی که فصل پیش در لیست تیم حضور داستند، سرمربی نتواند از بازیکن دیگری استفاده کند.

استقلال در حال حاضر شاکی جدیدی در فیفا ندارد اما زمزمه‌هایی مبنی بر اقدام آندره آ استراماچونی علیه باشگاه تهرانی شنیده می‌شود. استراماچونی که قرار بود به جای دریافت مطالبات فصل دوم از قراردادی که سال گذشته آن را فسخ کرده بود مجددا سرمربی استقلال شود که با عدم بازگشت به تهران اکنون او تصمیم خواهد داشت تا با شکایت به فیفا غرامت دریافت کند.

از آنجایی که هنوز مشخص نیست استراماچونی در حال حاضر به فیفا شکایتش را ارسال کرده یا نه استقلالی‌ها واهمه دارند تا دوباره با محرومیت مواجه نشوند و نتوانند از بازیکنان جدیدشان استفاده کنند.

این محرومیت حتی در بدبینانه‌ترین حالت ممکن تنها شامل سه بازیکن می‌شود چون سایر بازیکنان روز گذشته قراردادشان را به صورت رسمی ثبت کرده و در انتظار صدور کارت بازی هستند. محمد نادری، محمد رشید مظاهری و داریوش شجاعیان سه بازیکنی هستند که تا لحظه تنظیم این گزارش موفق به ثبت رسمی نشده‌اند و از این رو آنها هراس دارند که دوباره محرومیت جدیدی حتی امروز به دست‌شان برسد.

مدیران باشگاه تلاش داشته تا قرارداد سه بازیکن مذکور را هرچه سریعتر ثبت کنند و با اینکه تلاش‌های روز گذشته اثرگذار نبود امروز مجددا تلاش خواهند داشت تا از محرومیت همراهی استقلال برای این سه بازیکن که البته شجاعیان فصل گذشته هم آن را تجربه کرده بود، جلوگیری کنند.

منبع: جام نیوز

ارسال نظر