|
کدخبر: 135861

اختصاصی گسترش‌نیوز:

حمایت دادستان اهواز از عملکرد فولاد اکسین

حسینی پویا دادستان اهواز در بازدید از شرکت فولاد اکسین خوزستان از عملکرد این شرکت تقدیر و حمایت کرد.

معدن حمایت دادستان اهواز از عملکرد فولاد اکسین

تقدیر از عملکرد درخشان اکسین

وی گفت: بابت عملکرد درخشان فولاداکسین واقعاً خوشحالیم و تبریک میگویم به همه کارکنان و کارگران فولاد اکسین که توانستند این شرکت را از مرحله نگران‌کننده به مرحله امیدوارکننده‌ای برسانند.

رمز موفقیت اکسین از دیدگاه دادستان اهواز

اقداماتی که در فولاد اکسین صورت گرفت چند خاصیت و ویژگی خوب دارد یکی از آنها استفاده از نیروهای جوان و متخصص داخلی است، دیگری داشتن برنامه و نقشه راهی ست که در یکی دو سال گذشته حاکم شد و این خود یک برگ برنده و رمز موفقیت برای فولاد اکسین می‌باشد، از دیگر رموز موفقیت فولاد اکسین امیدواری به آینده است که می‌تواند خیلی از گره‌ها را باز کند.

کمک دستگاه قضایی به توسعه تولیدات خوزستان

حسینی پویا ادامه داد: ما به عنوان مدعی العموم با شنیدن عملکرد خوب اکسین انگیزه همکاری پیدا می‌کنیم و با تمام توان در کنار شما هستیم و می‌توانیم موانع بین راه را برداریم و وقتی مشاهده می‌کنیم این شرکت به سمت تخصصی شدن تولیدات و پیدا کردن گوشه‌‌های بازار و روشن کردن جاهای تاریک بازار رفته بسیار خرسند می‌شویم چراکه در چند سالی که گذشت بسیار ناراحت‌کننده بود وقتی می‌دیدیم اکسین با این ظرفیت کم نظیر دچار مشکلات پیش پا افتاده‌ای مثل فروش کارمزدی و واسطه‌ای شده است.

دادستان اهواز خاطرنشان کرد: ما به عنوان دادستانی بخش زیادی از وقت و انرژی خود را برای حمایت از تولید گذاشتیم زیرا معتقدیم اگر قرار است کشور نجات پیدا کند و معضلات اجتماعی مثل جرم، جنایت، و سرقت کم شود و ارامش و رفاه ایجاد شود باید از شرکت‌های نظیر فولاد اکسین که تولید ثروت می‌کنند و از فقر و بیکاری می‌کاهند جانانه حمایت و دفاع کرد.

دادستانی جاده صاف کن برای تولید

باتوجه به اینکه در جنگ اقتصادی و تحریم هستیم بزرگترین خدمت را شما به کشور می‌کنید و دادستانی با تمام توان در کنار فولاد اکسین و جاده صاف کن شرکت‌های تولیدی هست تا تمرکز و فکر شما فقط سر تولید زوم شود زیرا هیچ خدمتی در کشور بالاتر از تولید نیست.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...