|

بخوانید :

کدخبر: 286131

وینگر آبی‌ ها در تور باشگاه پولدار

مذاکرات پاری‌سن‌ژرمن و چلسی با سرعت قابل قبولی در حال پیشرفت است.

فوتبال وینگر آبی‌ ها در تور باشگاه پولدار

باشگاه چلسی آماده است تا پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن برای انتقال قرضی ۶ ماهه حکیم زیاش را بپذیرد. بر اساس گزارش فابریتزیو رومانو، باشگاه فرانسوی مذاکرات موفقی برای جذب ملی پوش مراکشی چلسی داشته و زیاش نیز پذیرفته که راهی فرانسه شود.

او در سال ۲۰۲۰ در حالی راهی چلسی شد که یک سال قبل تر، یکی از اعضای آژاکسی بود که توانست صعودی تاریخی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

زیاش بعد از انتقال به چلسی و با وجود همراهی این تیم برای کسب قهرمانی چمپیونزلیگ ۲۰۲۱، نتوانست آن گونه که باید در ترکیب آبی ها جا بیافتد. همین شرایط باعث شد تا کلید جدایی او زده شود.

با توجه به اینکه آبی ها تنها در نقل و انتقالات زمستانی ۲۰۰ میلیون پوند برای جذب ستاره های مورد نظر گراهام پاتر خرج کرده اند، انتقال زیاش به پاریس می تواند بخشی از این هزینه را پوشش دهد. این دقیقا همان بخشی است که باعث شده PSG برای جذاب ستاره مراکشی راغب تر شود.

زیاش-و-پولیسیک

حکیم زیاش همین چند وقت پیش همراه با تیم ملی مراکش، نمایشی تاریخی و به یاد ماندنی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر داشت؛ جایی که آنها تبدیل به اولین تیم افریقایی تاریخ شدند که در جمع چهار تیم نهایی جام جهانی حضور می یابد. همین عملکرد، زیاش را به هدف نقل و انتقالاتی مطلوب چند باشگاه از جمله پاری‌سن‌ژرمن تبدیل کرد.

اگره چه هنوز هیچ توافق رسمی‌ای صورت نگرفته اما به نظر می رسد که مذاکرات با سرعت بالا پیش برود. ستاره مراکشی در این مدت پیشنهاداتی نیز از سوی باشگاه های منچستریونایتد و اورتون داشته است؛ با این وجود اما چلسی خیلی دوست ندارد او را به حریفی از لیگ برتر بفروشد.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...