|

بخوانید :

کدخبر: 260485

رونمایی یحیی از آلترناتیو رامین رضاییان

رامین رضاییان مدافع راست سابق تیم ملی که در نیم فصل از الدحیل در لیگ ستارگان قطر به پرسپولیس پیوست، به جز در چند بازی، عملکرد خوبی در تیمش نداشته است. رامین هرچقدر در ارسال‌ها و ضربات ایستگاهی خوب است، در کارهای دفاعی متزلزل نشان داده و پرسپولیس چند گل را در بازی‌های اخیر از سمت رضاییان دریافت کرده است.

فوتبال رونمایی یحیی از آلترناتیو رامین رضاییان

از مسائل فنی که بگذریم، رضاییان حرکت عجیبی در بازی با ذوب آهن انجام داد و موقعی که تابلوی تعویض بالا رفت و قرار بود جای خود را به سیامک نعمتی بدهد،در ابتدا اصرار کرد که در زمین بماند و بتواند ضربه ایستگاهی که برای پرسپولیس اعلام شده بود را بزند و در نهایت هم که راضی به تعویض شد، روی نیمکت به این تصمیم معترض شد. در نهایت مثل همیشه با دخالت کریم باقری این موضوع ختم شد و رامین هم بعد از بازی از هواداران و کادرفنی پرسپولیس عذرخواهی کرد.

با وجود معذرت خواهی رضاییان، یحیی گل محمدی در خصوص رامین تصمیمی مشابه با مهدی عبدی گرفت و دفاع راست تیمش را جریمه خواهد کرد . عبدی بعد از اینکه بدون اجازه بازی دوستانه پرسپولیس را ترک و راهی جشن قهرمانی نساجی شد، از سوی باشگاه پرسپولیس با جریمه نقدی مواجه و البته از چند جلسه تمرین هم منع شده بود. هرچند  رامین از تمرین کردن منع نشد، ولی به احتمال فراوان در بازی با سپاهان نیمکت‌نشین خواهد شد.

نعمتی-و-امیری

شنیده‌ها حاکی از آن است که گل محمدی قصد دارد از سیامک نعمتی به جای رضاییان در سمت راست خط دفاعی تیمش استفاده کند و رامین نیمکت نشین خواهد شد.

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...