|

بخوانید :

کدخبر: 252694

دعوای لک و گل محمدی علنی شد + سند

پیام حامد لک به سرخپوشان در آستانه بازی با هوادار حاوی نکته عجیبی است.

حامد لک در پیامی که به مناسبت بازی پرسپولیس و هوادار منتشر کرده هیچ اشاره‌ای به یحیی گل‌محمدی نداشته است.

حامد لک که این روزها به دستور یحیی گل محمدی حق شرکت در تمرینات گروهی پرسپولیس را ندارد و فعلاً از این تیم کنار گذاشته شده، در آستانه آغاز بازی پرسپولیس و هوادار با انتشار متن و عکسی در فضای مجازی برای سرخپوشان آرزوی موفقیت کرد اما نکته عجیب این است که حامد لک در این پیام اینستاگرامی تمام اعضای کادر فنی پرسپولیس غیر از یحیی گل‌محمدی را تگ کرده است تا احتمالاً به این شکل دلخوری خود از سرمربی پرسپولیس را نشان بدهد.

حامد-لک

دروازه‌بان مغضوب پرسپولیس ابتدا نام کریم باقری را در این پیام آورده و سپس به ترتیب افشین پیروانی، داوود فنایی و حتی حمید مطهری و بقیه همکاران یحیی را لیست کرده تا احتمالاً این مضمون را به اطلاع اهالی فوتبال برساند که تنها یحیی گل محمدی در پرسپولیس با او مشکل دارد.

در جریان تمرینات نوروزی پرسپولیس رفتاری از حامد لک سر زده که یحیی گل محمدی تصمیم گرفته فعلاً او را از تیم کنار بگذارد. گفته می شود برخی درحال پادرمیانی بودند تا با عذرخواهی رسمی حامد لک، زمینه بازگشت او به جمع سرخپوشان فراهم شود اما دروازه بان پرسپولیس با حرکت امروزش نشان داد به همان اندازه که یحیی گل محمدی از او شاکی است، او هم از سرمربی پرسپولیس دلخوری دارد.

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...