|

بخوانید :

کدخبر: 212680

ادعای جنجالی رئیس اسبق صداوسیما از تعطیلی برنامه ۹۰

محمد سرافراز گفت: مدیر شبکه ۳ خواست خودی نشان بدهد ۹۰ را تعطیل کرد.

فوتبال ادعای جنجالی رئیس اسبق صداوسیما از تعطیلی برنامه ۹۰

محمد سرافراز، رئیس اسبق صداوسیما گفت: در دوره ما فشار برای تعطیلی برنامه ۹۰ بود، منتها مجموعه تصمیمات این بود که این کار انجام نشود. اما به نظرم در دوره بعد خواستند مدیر مجموعه شبکه ۳ خودش را نشان دهد و او هم کمک کرده که این برنامه تعطیل شود.

این که کجای دنیای یک رسانه برند خودش را تعطیل می‌کند؟، این را باید از خودشان بپرسید. شاید تصور می‌کردند می‌توانند شبیه اش را درست کنند که خب نتوانستند!

فردوسی پور هیچ خطری برای صداوسیما نداشت. ایشان در حوزه تخصصی خودش در همان چارچوب اگر کار کند، تهیه‌کننده، مجری و برنامه‌ساز موفق است و چون در اوج موفقیت او برنامه‌اش حذف شد، به یک جور عقده برای کسانی که سال‌ها این برنامه را دنبال می‌کردند، تبدیل شده است.

این یکی از مشکلات نظام حکمرانی ماست که خیلی راحت پیاده‌شان می‌کنند. خیلی افراد به‌راحتی حذف شده و کنار گذاشته می‌شوند. این کار اشتباه است، چون انگیزه‌ها کم و افراد به‌دردبخور کم می‌شوند. میدان به دست افراد متظاهر و ضعیف‌تر می‌افتد.

 

منبع: شرق
  • عزیز ارسالی در

    یکی از بهترین کارهای صورت گرفته در تاریخ صدا و سیمای ایران حذف برنامه 90 بود. برنامه 90 ماشاالله برای خوش قدرت سرطانی در فوتبال شده بود. برنامه 90 آورده داشت هیچ شده بود محل کارچاق کنی برای فوتبال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...