|
کدخبر: 119058

صلح مدیرعامل و سرمربی استقلال + عکس

به نظر می‌رسد مجیدی و سعادتمند به یک صلح حداقل چند روزه دست یافته‌اند.

فوتبال صلح مدیرعامل و سرمربی استقلال + عکس

تنها ۲۴ ساعت پس از برگزاری شهرآورد تهران و پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس، این تیم وارد حاشیه‌های زیادی شد که موجبات نگرانی هواداران این تیم را فراهم کرد.

فرهاد مجیدی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به دلیل انتقاد به عملکرد و برخورد مدیران این تیم و در رأس آنها احمد سعادتمند و همچنین بخاطر مذاکره با آندره آ استراماچونی، از سرمربیگری استقلال استعفا داد. استعفایی که با واکنش باشگاه استقلال و مدیرعامل این تیم نیز همراه شد. سعادتمند در برنامه ورزش و مردم به دفاع از عملکرد خودش پرداخت و مذاکره با سرمربی سابق ایتالیایی را حق این باشگاه دانست.

اما شب گذشته، مجید نامجو مطلق و وریا غفوری پس از نشستی که با فرهاد مجیدی داشتند، خبر از بازگشت سرمربی آبی پوشان به تمرینات تیم دادند تا فرهاد در دیدار فینال جام حذفی بر روی نیمکت استقلال بنشیند.

حالا و پس از این اتفاقات، امروز احمد سعادتمند با انتشار پستی، نسبت به بازگشت مجیدی واکنش نشان داده و به نظر می‌رسد مدیرعامل و سرمربی استقلال پس از دو روز کشمکش، به یک صلح موقت رسیده‌اند تا پس از بازی فینال جام حذفی در مقابل تراکتورسازی، منتظر واکنش و تصمیمات دو طرف باشیم.

سعادتمند

سعادتمند در پستی که در صفحه شخصیش منتشر کرده، نوشته است: «با اتحاد و همدلی میریم پابوسی آقامون برای فتح جام...»

دیدار فینال جام حذفی روز پنج شنبه ۱۳ شهریور در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد برگزار می‌شود.

 

منبع: ورزش۳
 • ناشناس ارسالی در

  اقا فرهاد روح استقلال است او عاشق استقلالست
  من ۷۴دارم عشق من استقلال است با یاد استقلال پس ازذ کرنام خدا غذا میخورم باتمام خاطراتم با استقلال سر ببالین میگذارم ومیخوابم شمارا بخدا بگذارید یک فصل کامل استقلال راحت باشد

 • منوچهر پور..... ارسالی در

  متشکرم نظرم راارسال کردید

 • مرتضی آنان ملکی ارسالی در

  عاشق فرهاد بودم.خواهم ماند.یک فرهاد.یک لیگ

 • ناشناس ارسالی در

  من ازسال ۴۰ تاجی واستقلالبم فکر وذگر من استقلال است آفا فرهادم خیلی دوستش دارم چون فرزند استقلال است

 • ناشناس ارسالی در

  فرهاد عالیه. سعادتمند باید بره. استقلال زمانی که در حال پیشرفت هست سنگ اندازی میکنند .همش کار سلطانی بد قیافه وبدجتس هستش

ارسال نظر