|

بخوانید :

کدخبر: 212111

اعلام زمان بازگشایی دانشگاه ها در شهرهای آبی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واحدهای دانشگاهی شهرهای آبی از ۱۵ آبان شروع به کار می کنند وتمامی کلاسها در این شهرها به صورت حضوری خواهد بود.

محمد مهدی طهرانچی روز پنجشنبه در حاشیه جلسه داخلی در دانشگاه آزاد واحد آبادان اظهار داشت: امسال بالغ بر یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانشجو در دانشگاههای آزاد جذب شده است که از این تعداد ۱۱۰ هزار دانشجوی ارشد و ۱۰ هزار نفر استعدادهای  هستند.

وی با اشاره به واکسیناسیون اساتید و دانشجویان سراسر کشور گفت: واکسیناسیون در دانشگاههای آزاد کشور پیشرفت خوبی داشته و بیش از ۹۰ درصد اساتید و بیش از ۶۵ درصد دانشجویان واکسن کرونا دریافت کرده اند.

جذب ۱۸ هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی

رییس دانشگاه آزاد کشور گفت:  تاکنون بیش از ۱۸ هزار دانشجو از ۱۶ کشور خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل کرده اند.

طهرانچی گفت: برنامه ویژه‌ای برای حضور قدرتمند دانشگاه آزاد اسلامی در کشور عراق داریم و در این زمینه مذاکراتی با کشور عراق انجام شده است.

وی افزود: تاکنون بیش از ۱۸ هزار دانشجو از ۱۶ کشور خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل کرده که پس از رفع محدودیت‌های کرونایی برنامه ویژه‌ای برای جذب دانشجویان عراقی هم خواهیم داشت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور به پرداخت وام‌های دانشجویی اشاره کرد و گفت: تمامی دانشجویانی که یک مرحله از اقساط شهریه خود را پرداخت نمایند مشمول دریافت وام دانشویی می‌شوند.

طهرانچی درباره افزایش شهریه این دانشگاه افزود: میزان افزایش شهریه نصف تورم اعلام شده است و متناسب با میزان افزایش حقوق اعلام شده دولت است.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...