|
کدخبر: 172333

شاسی بلند جدید یک میلیاردی در ایران

یک خودروی شاسی بلند دیگر در حال آماده شدن برای ورود به بازار ایران است. این خودرو ظاهر مدرن و تماشایی رقابت شدیدی با شاسی‌های دیگر بازار مثل جک، هایما، تیگو و … خواهد داشت.

صنعت و معدن شاسی بلند جدید یک میلیاردی در ایران

بازار خودرو ایران به شدت مشتاق خودروهای شاسی بلند است و این هم یکی از نکات قابل توجه و عجایب بازار خودروی کشور ما به شمار می‌رود چرا که این خودروها از نظر نرخ برای بسیاری از اقشار قابل دسترسی نیستند و در هزینه‌های آنها نیز به نسبت خودروهای سواری بسیار بالاتر است.

به هر حال طبق اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی تخصصی خودرو، شاسی بلند جدیدی که مهمان تازه وارد بازار خودروی ایران خواهد بود از کشور چین است و به نام BYD تانگ شناخته می‌شود. این خودرو قرار است توسط کارمانیا به بازار روانه شود.

این خودرو بر اساس عکس هایی که از آن منتشر شده ظاهر مدرن و تماشایی دارد و در بازار رقابت شدیدی با دیگر شاسی بلندهای چینی همچون هایما S۷ پلاس، دیگنیتی، جک S۵ وتیگو ۷ خواهد داشت.

در مورد مشخصات فنی این خودرو بر اساس اطلاعاتی که در کانال اخبار روز خودرو منتشر شده است همین قدر می‌دانیم که دارای گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک، استاندارد آلایندگی یورو ۵، موتور ۲۰۰۰ توربو شارژ GDI و توان و گشتاور ۲۰۵ اسب بخار و ۳۲۰ نیوتن متر است.

ضمنا نرخ این خودرو نیز حدود یک میلیارد تومان برآورد شده است.

منبع: کاماپرس
 • معاون پروفسور دهن گشاد ارسالی در

  بخرید که از نشانهای کرامات شماست.

 • رجب ارسالی در

  چرا چرت قیمت میدید این دری وری چینی ۲۶۰۰ ۰ دلار قیمتشه میخوایید یک میلیارد یا بیش تر بکنید توی پاچه ملت بدبخت خاک نفرین شد ه

 • عذرا ارسالی در

  حیف پول واقعا بدی ماشین چینی

 • ایرانی ارسالی در

  بدبخت آلمان که آ او دی شاسی تمام اتومات با وزن2,3تن وزن و مصرف بنزین2,3لیتر در ص د کیلومتر میده 20000دلار............

 • ناشناس ارسالی در

  انواع و اقسام ماشین های بی کیفیت چینی را وارد کشور کنید و با قیمتهای نجومی بفروش ید و مردم را گرفتار ! ایران شده جولانگاه صنعت بی کیفیت خودرو سازان چینی ، این هم ه تنوع برندی خودرو خدمات بعد از فروش دار د ، قطعات و تعمیرات و تعمیرگاههای آن کجا ست ؟ از جمهوری اسلامی می خواهد به چین کو لی بدهد ! چرا مردم را قربانی می کند ؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...