|
کدخبر: 109307

دستور رهبری به روحانی اجرایی شد

روحانی گفت: در این دولت تلاش می‌کنیم چابهار به زاهدان متصل شود و همچنین طرح آبادانی مکران که برای کشورمان اهمیت دارد پیش برود.

سیاست  دستور رهبری به روحانی اجرایی شد

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در مراسم آغاز بهره‌برداری از طرح‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس و اصفهان در خصوص استان سیستان و بلوچستان هم شاهد یک تحول بسیار خوبی هستیم، گفت: این استان دارای گاز و راه آهن است که باید توسعه پیدا کند. در این دولت تلاش می‌کنیم چابهار به زاهدان متصل شود و همچنین طرح آبادانی مکران که برای کشورمان اهمیت دارد پیش برود.

وی ادامه داد: مسئله افتتاح بافت بلوچ برای ما اهمیت داشت و سال‌ها بود که به دلایل حوادث سال ۸۸ بخش بزرگی از این کارخانه تعطیل بود و من خدمت مردم سیستان و بلوچستان عرض می‌کنم در نخستین سفری که به سیستان و بلوچستان آمدم، ضمن نکاتی که مقام معظم رهبری فرمودند، به من فرمودند که شما کاری کنید که بافت بلوچ فعال شود که هم به دلیل علاقه ایشان به استان سیستان و بلوچستان دارند بود و هم به دلیل دورانی که ایشان در آن استان در رژیم گذشته تبعید بودند و خیلی مایل بودند که این بافت بلوچ فعال و افتتاح شود و امروز دستور ایشان اجرایی و عملیاتی شد و انشالله نیمه بافندگی این طرح هم در این دولت تکمیل و افتتاح خواهد شد.

 

ارسال نظر