|

بخوانید :

کدخبر: 211830

دستور ویژه رئیسی به وزارت نفت

رئیس جمهور در بازدید سرزده از وزارت نفت گفت: حملات سایبری نه اولین بار است که انجام می شود و نه آخرین بار است؛ خودتان را برای پیشگیری و مقابله آماده و ایمن کنید.

سیاست داخلی دستور ویژه رئیسی به وزارت نفت

​حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور که برای پیگیری مشکلات پیش آمده در سامانه هوشمند سوخت، به وزارت نفت رفته بود، بر پیشگیری از وقوع این حملات تاکید کرد و گفت: دشمن به دنبال ایجاد فتنه است، بصیرت و هوشمندی مردم در این بحران زمینه خوبی برای جلوگیری از این حوادث احتمالی است. به چند دلیل به وزارت نفت آمده ام تا ابتدا به وزیر و همکارانش خسته نباشید بگویم در گام دوم تاکید بر آمادگی و پیشگیری است.

 رئیسی با اشاره به اینکه به چند جایگاه سوخت در پایتخت به صورت سرزده رفته است، گفت: با حضور در چند پمپ بنزین شاهد تلاش جایگاه داران برای سوخت رسانی توام با رفع مشکلات بودم. در برخی جایگاه ها با کارت سوخت و در برخی بدون کارت سوخت عرضه می شود.

جواد اوجی، وزیر نفت نیز توضیحاتی را در رابطه با عملیات صورت گرفته برای رفع بحران توضیح داد.

در این جلسه جلیل سالاری رئیس شرکت ملی پالایش و پخش نیز در ارتباط زنده ویدئوکنفرانسی گزارش عملکرد این شرکت را به رئیس جمهور ارائه کرد

وی تاکید کرد:  تمام ظرفیت IT وزارت نفت به کار گرفته شده تا طی روزهای آینده ایمن سازی و رفع مشکل انجام شود

رئیس جمهور در این زمینه پاسخ داد: تمام دستگاه ها باید بر ایمن سازی توجه کنند. این وظیفه ایمن سازی بر عهده تمام دستگاه ها به ویژه وزارت نفت است.

بازدید میدانی رئیس جمهور از یک جایگاه سوخت در تهران

آیت الله سید ابراهیم رییسی همچنین با حضور در سطح شهر تهران، ضمن بازدید از جایگاه توزیع سوخت، با مراجعان به این جایگاه درباره نحوه توزیع سوخت گفت وگو کرد.

 


 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...