|
کدخبر: 164483

حسن عباسی: از نظر جریان اصلاحات اسلام مُرده است

حسن عباسی در جدیدترین اظهاراتش برای سلبریتی‌ها و اصلاح طلبان خط و نشان کشید.

سیاست داخلی حسن عباسی: از نظر جریان اصلاحات اسلام مُرده است

 در روزهای انتخابات زده سیاست کشور بازار اظهارنظرها و میتینگ‌های سیاسی در فضای مجازی یا به‌صورت حضوری داغ است. حسن عباسی چهره سیاسی وابسته به جریان افراطی، نیز در یکی از این نشست‌های انتخاباتی حملاتی تند به رئیس‌جمهوری و اصلاح طلبان کرده است.

حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: اگر رئیس‌جمهوری فقط ۱۵ درصد اختیار دارد پس در حد همان ۱۵ درصد شعار بدهید و به مردم به اندازه ۱۵ درصد قول بدهید، پس چرا قول صد درصدی به مردم می‌دهید؟

عباسی یادآور شد: اگر کسی گفت من رئیس‌جمهوری شوم فلان کار را می‌کنم که شما می‌دانید عملی نمی‌شود بدانید دروغ می‌گوید.

وی گفت: جریان اصلاحات معتقد است اسلام مُرده است و باید برویم دنبال پروژه ایران شهری! شورای نگهبان باید مراقب باشد، آیا کسانی که معتقدند اسلام مُرده، باید دوباره بیایند در انتخابات شرکت کنند؟

عباسی اضافه کرد: هر کسی از اصلاح طلبان می‌خواهد در انتخابات ثبت نام کند باید بگوید موضعش درباره نظریه جواد طباطبایی چیست؟ اگر آنها هم معتقدند اسلام مُرده است و اعتقادی به اسلام ندارند غلط می‌کنند در انتخابات ثبت نام کنند! اینها جایزه ویژه فارابی را به نظریه مرگ اسلام یک کسی مثل جواد طباطبایی می‌دهند! کسی که مرگ اسلام را نوید می‌دهد به دنبال این است که کشور را نابود کند، اما اینها کور خوانده‌اند.

عباسی تاکید کرد: سلبریتی‌ها این بار اگر در زمان انتخابات بخواهد بیایند و از اینها حمایت کنند ما هم با ادبیات خودشان با آنها برخورد خواهیم کرد.

وی گفت: تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری مذاکرات به هر نتیجه‌ای برسد، نباید مردم زیر بار آن بروند چون اهدافش مشخص است.

 

منبع: فارس
  • رزمنده ارسالی در

    اقای عباسی برو اول انقلاب ببینم چه کسی ب ود که بدون درنگ بازماندهای طاغوت و ضد ان قلاب کردستان منافقین کور دل را به درک وا صل نمود اسامی نقش های اول ادم ها را بگو که جاده صاف کن تو بودند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...