|
کدخبر: 320091

۵ جایزه سفر به دبی و ۲۰ آیپد پرو به مشتریان فونیکس NEV

تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید خاطره‌ساز می‌شود

فونیکس NEV (انرژی‌های نو) در راستای قدردانی از مشتریان، 5 سفر سه روزه به دبی و 20 دستگاه آیپد پرو را به قید قرعه کشی به عنوان جایزه به خریداران تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید اهدا می‌کند.

تیگو

شروع سال جدید و بهار 1403 با برنامه ویژه فونیکس NEV برای مشتریان خاطره انگیز خواهد شد. این مجموعه که از سال جاری برای اولین بار در ایران اقدام به مونتاژ خودروهای پلاگین هیبرید و دوست دار محیط زیست کرده است، در راستای قدردانی از مشتریان خود که دغدغه هوای پاک و فراهم شدن محیطی زیستی پایدار را دارند، جوایز ارزشمندی را در نظر دارد.

بر این اساس مشتریانی که از 2 بهمن تا 5 اسفند 1402 برای خریداری تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید  اقدام کنند، در قرعه کشی 5 جایزه سفر به دبی و 20 دستگاه آیپد پرو شرکت خواهند کرد و سالی توام با تجربیات جدید برای این دسته از خریداران خودروهای پاک رقم خواهد خورد.

برند فونیکس انرژی‌های نو با ارائه خودروهای تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید و به زودی تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید که به علت فناوری جدید و پیشرفته خود سطح آلایندگی را به حد بسیار اندکی کاهش می‌دهند، نه تنها پیشگام ورود به جهانی پاک و آینده‌ای روشن برای مردمان ایران زمین شده است، بلکه با اهدای جوایز نفیس و قدردانی از مشتریان خود، موجب ایجاد انگیزه برای سایر رانندگان و علاقه‌مندان به خودروهای پاک خواهد شد.

سفر پنج روزه مشتریان فونیکس NEV به همراه یک تن از اعضای خانواده به دبی و تجربه زندگی به سبک پایدار و استفاده از خودروها و تکنولوژی‌های همگام با محیط زیست، بهاری به یاد ماندنی را برای خریداران خودروهای تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید به ارمغان می‌آورد.

عبور به جهان پاک با تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید

تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید با داشتن دو موتور الکتریکی و یک موتور 1.5 لیتر توربو شارژر بنزینی قادر به تولید 326 اسب بخار و 510 نیوتن متر گشتاور است که نه تنها صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش آلایندگی را به دنبال دارد، بلکه در سفرهای شهری و ماجراجویی در مسافرت‌ها اوج قدرت و سرعت را توام با ایمنی به سرنشنیان خودرو هدیه می‌دهد.

این خودرو پلاگین هیبرید در حالت تمام برقی قادر به پیمایش 70 کیلومتر است و در حالت ترکیبی (برقی – بنزینی) بدون هیچ گونه توقفی 950 کیلومتر حرکت می‌کند. مصرف سوخت تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید در حالت ترکیبی برابر با 1.5 لیتر در هر 100 کیلومتر است و در حالت بنزینی 7.6 لیتر را مصرف می‌نمایند که از کم مصرف‌ترین خودروهای کراس اوور در ایران است.

ضمانت 7 ساله فونیکس

از مهم‌ترین ویژگی‌های برند فونیکس NEV ضمانت 7 ساله یا 200 هزار کیلومتری باتری لیتیومی و خودرو است که منجر به آسودگی خاطر مشتریان از کیفیت بالای این خودرو گردیده است و تعهد فونیکس را به کیفیت ساخت بالای این خودرو برخلاف باورهای عمومی نشان می‌دهد.

فونیکس NEV نه تنها به دنبال تحقق زندگی سالم و هوای پاک است، بلکه با فراهم کردن فرصت سفر به اقصی نقاط دنیا و هدیه آیپد پرو، دور جدیدی از مشتری مداری و قدردانی از خریداران خود را در کشورمان آغاز کرده است.

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها