|
کدخبر: 316177

شب یلدایی به یاد ماندنی برای کودکان با ام وی ام

شب یلدا یک مناسبت ویژه است که مردم سراسر کشور در طولانی ترین شب سال در کنار عزیزانشان جشن می گیرند و یکی از سنت های باستانی و پر اهمیت برای ایرانیان است. در این شب معمولا تمام افراد خانواده در منزل بزرگ ترها جمع شده و آن را در کنار هم سپری می کنند. امسال یک اتفاق باورنکردنی توسط کانون هواداران ام وی ام در مدیران خودرو برگزار شده که این شب را برای کودکان بسیاری به یاد ماندنی کرده است.

خودرو شب یلدایی به یاد ماندنی برای کودکان با ام وی ام

در شب یلدا سال 1402 شاهد برگزاری یک مراسم خیریه بزرگ توسط شرکت خودروسازی ام وی ام هستیم. کلوپ هواداران ام وی ام  میزبان بیش از 300 مهمان از جمله خانواده مشتریان، صاحبان رسانه، افراد مشهور و کودکان موسسه خیریه مهر آفرین بود. این یک رویداد ویژه بود که در آن بیش از بیست و سه نمایندگی شرکت خودروسازی مدیران خودرو حضور داشتند.

در مجموع در این شب به یاد ماندنی بیش از 2000 نفر شامل دست اندرکاران، مشتریان ام وی ام و موسسات خیریه محلی حضور داشتند.

مدیران-خودرو۱

در این شب بیش از 1200 بسته هدیه به مناسبت شب یلدا به کودکان اهدا شد. این بسته ها حاوی انواع آجیل شب یلدا، میوه و لباس مناسب برای کودکان بود. اولین بار بود که شاهد همکاری نمایندگان یک شرکت خودروسازی در یک فعالیت خیریه به شکل همزمان بوده ایم. این رویداد شگفت انگیز در تهران، شیراز، ساری، زنجان، اهواز، یزد، تبریز، مشهد و 12 شهر دیگر به شکل همزمان برگزار شد. فعالیت های مسئولیت اجتماعی و خیریه ام وی ام تبدیل به سکویی شده است که مشتریان قادرند به آن ملحق شده و از این فرصت برای گسترش هرچه بیشتر شادی تلاش کرد.

مدیران-خودرو۲

ام وی ام از بدو تاسیس تمرکز ویژه‌ای بر فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی اجتماعی در سراسر ایران داشته است که نشان می‌دهد این شرکت برنامه‌ای بلندمدت برای این موضوع دارد و وظیفه خود را در قبال جامعه جدی می‌گیرد. یکی از حوزه هایی که تمرکز بسیار زیادی بر آن وجود دارد، ایجاد بستر تحصیل برای همه کودکان است. به عنوان مثال در آخرین قدم شرکت، ساخت یک مدرسه به همت نمایندگان در شهر تبریز آغاز شده است. نمونه های دیگر فعالیت های مسئولیت اجتماعی شرکت ام وی ام شامل کمپین بازگشت به مدرسه در شهر اصفهان، کمپین فرشته در تهران و رویدادهای مسئولیت اجتماعی است که ماه گذشته برگزار شد.

مدیران-خودرو۴

ما امیدواریم تا علاوه بر نمایندگان، دوستان رسانه و افراد مشهور به یکدیگر ملحق شده و قدم های بزرگی در قبال مسئولیت های اجتماعی و ایجاد بسترمناسب برای آسایش بیشتر کودکان برداشته شود. دیدن شرکت هایی مانند که مسئولیت اجتماعی خود را جدی می گیرند باعث دلگرمی است. ما بر این باوریم که چنین تلاش هایی به تبدیل کشورمان به مکانی بهتر کمک می کند و مشتاقانه منتظریم تا در آینده شاهد فعالیت های بیشتر مسئولیت اجتماعی ام وی ام باشیم.

 

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها