|

بخوانید :

کدخبر: 218636

قیمت محصولات ایران خودرو در بازار + جدول

رصد بازار پرتیراژهای ایران خودرو حکایت از آن دارد که امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ایران خودرویی ها در بازار شکل افزایشی به خود گرفتند و با این شرایط قیمت «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» به ۳۰۰ میلیون تومان رسید.

ارزیابی بازار پرتیراژهای ایران خودرو نشان دهنده آن است که برخی از محصولات این شرکت امروز با رشد ۱ تا ۲ میلیون تومان در بازار عرضه شدند و برخی دیگر تغییر قیمتی نداشتند.

رشد قیمت محصولات ایران خودرو در حالی ثبت شد که با توجه به ثبات قیمت دلار در بازار و چراغ سبز نمایندگان مجلس به واردات خودرو تصور می شد قیمت داخلی ها شکل کاهشی به خود خواهد گرفت، اما با شروع هفته و برخلاف پیش بینی ها بازار روند معکوس به خود گرفت و در کنار محصولات سایپا شاهد رشد قیمت برخی از پرتیراژهای ایران خودرو بودیم.

وضعیت محصولات ایران خودرو در بازار

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو ۲۰۶ تیپ ۲»، « پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، «پژو ۲۰۶ صندوقدار» ، «سمند LX با موتورEF۷ » و « سورن پلاس »، «رانا پلاس»، «دنا معمولی»، «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

با توجه به رصد بازار خودرو می توان گفت امروز «پژو ۲۰۶ تیپ ۲» و «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» در بازار با افزایش ۱ تا ۲ میلیون تومان قیمت گذاری شدند. براساس ارزیابی های صورت گرفته می توان گفت امروز «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» افزایش ۲ میلیونی در بازار داشت و قیمت آن به ۳۰۰ میلیون تومان رسید.

افزایش قیمت «پژو ۲۰۶ تیپ ۲» هم در بازار امروز یک میلیون تومان بود و این خودرو با قیمت ۲۵۶ میلیون قیمت گذاری شد، اما در میان محصولات پژو امروز «پژو ۲۰۶ صندوقدار» بدون تغییر و با قیمت ۲۹۶ میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

اما «دنا پلاس توربو اتومات» هم امروز رشد یک میلیون تومانی قیمت داشت و در بازار ۴۷۱ میلیونی شد. «رانا پلاس» هم تغییر قیمت در بازار نداشت و با قیمت ۲۸۵ میلیون تومان رسید. «دنا معمولی» هم بدون تغییر در بازار ۳۳۶ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

با توجه به رصد بازار خودرو می توان گفت امروز خانواده سمند هم تغییر قیمت نداشتند. با این شرایط قیمت «سورن پلاس» در بازار به ۳۲۱ میلیون تومان رسید و «سمند LX با موتورEF۷» هم در بازار۲۷۶ میلیون تومانی شد.

ایران- خودرو

منبع: اقتصادنیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...