|
کدخبر: 162811

قیمت خودروی جدید تسلا در بازار

تسلا مدل ۳، ۲۰۲۱ با تغییرات ظاهری خفیف و بهبود‌های فنی به فروش می‌رسد.

خودرو قیمت خودروی جدید تسلا در بازار

از میان گزینه‌های مقرون به صرفه‌ در بازار وسایل نقلیه الکتریکی، بدون تردید، تسلا مدل ۳، ۲۰۲۱ یکی از بهترین خودروها است. این خودرو، برخی از نشانه‌های سبک را از مدل S S و مدل شاسی بلند X به ارث برده است، اما با طراحی داخلی منحصر به فرد و سقف تمام شیشه‌ای راه خود را دنبال می‌کند.

شتاب بسیار خوبی در مدل ویژه این خودرو به کار برده شده است و یک سیستم تعلیق ورزشی را دریافت می‌کند. خریداران این EV، بیشتر به سرعت و هندلینگ علاقه‌مند هستند. مدل پایه طبق EPA حداکثر تا ۴۲۳ کیلومتر در ساعت برد رانندگی را ارائه می‌دهد و مدل Long Range گران نرخ می‌تواند تا ۳۵۳ شارژ را افزایش دهد.

تسلا۳(۲)

از جمله طراحی‌های این خودرو می‌توان به ظاهر طراحی شده بیرونی که کروم روشن را برای رنگ مشکی ساتن در نظر گرفتند، اشاره کرد. کنسول میانی مدل ۳ برای قرار دادن دو پد شارژ تلفن هوشمند بی‌سیم باز طراحی شده است و اکنون آفتابگیر‌ها از یک آهنربا برای نگه داشتن استفاده می‌کنند.

همانند بیشتر اتومبیل‌های الکتریکی، مدل ۳ هموار و بی‌سر و صدا است. مدل Long Range، می‌تواند در ۵.۱ ثانیه به سرعت صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد و قادر است حداکثر سرعت ۲۲۵ کیلومتر در ساعت را ثبت کند. بهبود‌های نسخه Long Range Dual Motor AWD از تسلا مدل ۳، ۲۰۲۱ چشمگیر‌تر است. با افزایش ۵۰ کیلومتری برد حرکتی، این نسخه می‌تواند تا ۵۶۸ کیلومتر مسافت را بدون نیاز به شارژ مجدد طی کند.

فرمان دقیق و دارای وزن مناسب است و دارای سه تنظیم مختلف است، سواری در آن محکم است. مدل ۳، گزینه‌های مختلفی شامل شبکه ایستگاه‌های شارژ سریع تسلا به نام Superchargers، آداپتور‌های ایستگاه‌های شارژ عمومی DC، خروجی‌های ۲۴۰ و ۱۲۰ ولت و یک ایستگاه شارژ خانگی را برای شارژ ارائه می‌دهد.

 بلوتوث و اتصال USB در این خودرو به صورت استاندارد به کار برده شده است، اما مدل ۳ با رادیو AM یا رادیو ماهواره SiriusXM در دسترس نیست. چندین گزینه رادیویی با پخش اینترنت به صورت استاندارد وجود دارد. همچنین نمی‌توان آن را به Android Auto یا Apple CarPlay مجهز کرد.

گفتنی است تسلا مدل ۳، ۲۰۲۱ برای سفارش موجود بوده و علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت ۳۷،۹۹۰ دلار (بدون احتساب مشوق‌های مالیاتی) نسبت به خرید آن اقدام کنند.

 

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر