|
کدخبر: 144365

افزایش قیمت محصولات سایپا در بازار + جدول

بازار خودروهای پرطرفدار سایپا امروز هم در بازار شکل صعودی به خود گرفت و رشد قیمت یک تا دو میلیون تومان برای محصولات این شرکت در بازار ثبت شد.

خودرو افزایش قیمت محصولات سایپا در بازار + جدول

از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می توان به «پراید ۱۱۱»، «پراید ۱۳۱»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

به گفته فعالان بازار خودرو نوسان اندک قیمت در بازارهای لیدر به خصوص بازار ارز و افزایش اندک قیمت دلار موجب شد تا بازار خودرو امروز افزایش اندک قیمت را تجربه کند.

از سوی دیگر فعالان بازار خودرو معتقدند نبود تقاضا در بازار موجب شده تا بازار خودرو در رکود به سر ببرد و تغییر در قیمت نه به دلیل تقاضا که به دلیل سایر عوامل بیرونی رخ می دهد.

رصد بازار سایپایی ها

براساس ارزیابی بازار خودرو «پراید ۱۳۱» که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است، امروز دو میلیون گران تر از روز گذشته و با قیمت ۱۰۴ میلیون تومان در بازار قیمت خودرو، این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید ۱۱۱» نیز نسبت تغییر قیمتی نداشت و با قیمت ۱۲۲ میلیون تومان در بازار معامله شد. تولید این خودرو نیز همانند پراید ۱۳۱ متوقف شده اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد، این امر موجب شده تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا۲ معمولی» دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد طرفداران خاص خود را دارد، امروز با تغییر قیمت دو میلیون تومانی در بازار با قیمت ۱۲۳ میلیون تومان معامله شد. «تیبا صندوقدار» نیز با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند براساس ارزیابی بازار امروز با محدوده قیمتی ۱۱۴ میلیون‌تومان در بازار قیمت خورد و دو میلیون گران تر از روز گذشته در بازار عرضه شد.

«ساینا» هم که در میان خودروهای ناقص انبار شده قرار داشت امروز مجدد رشد یک میلیون تومانی قیمت را تجربه کرد و در بازار با قیمت ۱۲۷ میلیون تومان معامله شد.

سایپا+جدول

منبع: اقتصاد نیوز
  • مهدیه ارسالی در

    به نظرمن تیبا دو خوشگله حرف نداره مخصوصا سفیدرنگش که محشره خیلی زیباست

ارسال نظر