|
کدخبر: 131180

جزییات پیش‌فروش کوییک دنده‌ای توسط سایپا

کوییک دنده‌ای در طرح جدید پیش فروش گروه سایپا، با پیش پرداخت ۶۴میلیون و ۸۰۰هزار تومان عرضه شده است. موعد تحویل این خودرو مرداد سال۱۴۰۰ خواهد بود.

خودرو جزییات پیش‌فروش کوییک دنده‌ای توسط سایپا

در طرح پیش فروش سایپا خودروهایی مانند ساینا، تیبا۲، تیبا صندوق دار، وانت ۱۵۱، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک آر، وانت نیسان بنزینی و وانت نیسان دوگانه سوز عرضه می‌شوند.

سایپا اعلام کرده است که متقاضیان می‌توانند تا از ساعت۱۴ روز سه شنبه مورخ ۶ آبان ۱۳۹۹ با مراجعه به وبسایت سایپا، مرحله اولیه ثبت نام را طی نمایند. ثبت نام محصولات سایپا در سه روز قابل انجام است و پس از اتمام فرآیند ثبت نام متقاضیان، واجدین شرایط به مرحله قطعه کشی خواهند رفت. در این شرایط فروش سایپا هم قوانین سابق عرضه خودرو وجود دارد و متقاضیان باید به این قواعد دقت داشته باشند.

قیمت پیش پرداخت کوییک دنده‌ای سایپا ۶۴میلیون و ۸۰۰هزار تومان اعلام شده و موعد تحویل آن نیز مرداد ماه سال ۱۴۰۰ خواهد بود. لازم به ذکر است؛ قیمت ماشین کوییک دنده‌ای در بازار برای روز جاری بین ۱۶۴ تا ۱۷۴میلیون تومان است.

درحالیکه اکنون باید برای خرید کوییک دنده‌ای ۶۴میلیون و ۸۰۰هزار تومان پیش پرداخت کنید، پیش پرداخت کوییک دنده‌ای در خرداد امسال، یعنی حدود ۵ماه پیش، ۳۵میلیون و ۲۰۰هزار تومان بوده است و تنها با گذشت پنج ماه قیمت پیش پرداخت کوییک دنده‌ای تقریبا دو برابر شده است.

برای ثبت نام کوییک دنده‌ای باید در صورت واجد شرایط بودن، مراحلی که پیش از این ذکر شد را طی کنید.

کوییک یکی از محصولات جدید شرکت خودروسازی سایپا است. فروش کوییک دنده‌‌ای سایپا از اواخر سال ۹۷ آغاز شد. ظاهر کوییک دنده‌ای سایپا، ترکیبی از ساینا و تیبا۲ است و امکاناتی مشابه ساینا را داراست. کوییک دنده‌ای سایپا نسبت به ساینا و پراید امنیت بالاتری دارد.

مشخصات سایپا کوییک دنده‌ای به شرح زیر است:

پیشرانه ی ۱٫۵ لیتری ۴ سیلندر ۸ سوپاپ

۸۷ اسب بخار قدرت

۱۲۸ نیوتن متر گشتاور

جعبه دنده ی ۵ سرعته ی دستی

فرمان هیدرولیک

باک بنزین ۴۱ لیتری

وزن ۱۰۶۵ کیلوگرمی

هشدار دهنده بسته نبودن کمربند ایمنی

سیستم تهویه الکتریکی دستی

دستگیره‌های آسان بازشو

دماسنج

صندلی‌های تاشو عقب با طراحی نگهدارنده ی صندلی کودک

شیشه‌های جلو و عقب برقی

آینه‌های جانبی برقی

کیسه هوای راننده و سرنشین جلو

ترمز ABS، EBD و BAS

سیستم ضد سرقت

سنسور پارک عقب

چراغ‌های جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع

بازکردن قفل درب صندوق عقب با ریموت کنترل    

نمایش دمای محیط بیرون

گرمکن شیشه عقب    

باز شدن اتوماتیک درب‌ها هنگام تصادف

مه شکن جلو و عقب

سیستم صوتی با ۴ بلندگو

 

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر