|
کدخبر: 123017

خبر خوش درباره فروش فوق العاده خودروها

کمیته خودرو با فروش فوق العاده ۱۵۲ هزار دستگاه خودرو توسط شرکت‌های ایران خودرو و سایپا تا پایان سال موافقت به عمل آورد.

در کمیته خودرو با توجه به ضرورت تأمین ارز از روش‌های مختلف برای تولید حداکثری خودرو به منظور افزایش عرضه و ایفای تعهدات، اجرایی سازی تبصره ۲ ماده (یک) بسته سیاستی نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات برای صنعت خودروسازی مورد موافقت نمایندگان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

در این کمیته با هدف افزایش عرضه خودرو مقرر شد با توجه به برنامه تولید شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا تا پایان سال به ترتیب ۱۱۰ هزار دستگاه و ۴۲ هزار دستگاه (در مجموع ۱۵۲ هزار دستگاه) به طور متوسط ماهیانه به ترتیب ۱۸ هزار و ۷ هزار دستگاه (در مجموع ۲۵ هزار دستگاه) تا تحویل ظرف ۳ ماه فروش فوق العاده انجام دهند.

تعهدات این شرکت ها با در نظر گرفتن مصوبه ۶۰ درصد تولید به تعهدات معوق و ۴۰ درصد تولید به انواع فروش، مورد تصویب قرار گرفت.

افزایش مهلت پرداخت وجه پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی به ۵ روز

همچنین برای واقعی سازی تقاضا مقرر شد در طرح های آتی فروش فوق العاده ۱۰درصد از قیمت خودروها به عنوان پیش پرداخت از سوی متقاضیان و در زمان ثبت نام در وجه حساب واسطی که توسط شرکت‌های خودروساز اعلام می شود، پرداخت گردد.

مهلت واریز وجه پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی نیز در این کمیته از ۷۲ ساعت فعلی به ۱۲۰ ساعت معادل ۵ روز افزایش یافت.

منبع: شاتا
 • ناشناس ارسالی در

  شرکت محترم ایران خودرور ,شرایطقرعه کشی شما درست نمیباشد من دارای خودروپیکان مدل 82 میباشم که تقریبا اسقاطه شده ومن ماشین دیگری ندارم همسرم و پسرانم ماشین های خوب دارند به من چه, لطف کنیدبیشتر بررسی نمائید و شرایط واگذاری را بعد از قرعه کشی انجام دهید . با تشکر - کد ملی 4219369392

 • ناشناس ارسالی در

  25*

 • ناشناس ارسالی در

  25 هزار در ششماهمیشود 150000دستگاه 2000دستگاه دیگه کجا میره

 • متقاضی ارسالی در

  هر بار اعلام شد ثبت نام کردم اما خبری از برنده شدن نیست ای کاش همونهایی که ثبت نام کردند کم کم اعلام کنن

 • جاوید ارسالی در

  من الان یک سال هست ماشین ندارم چکارکنم بااین گرانی خودرو فکرکنم 100ساله دیگه هم نتونیم بخریم این چه وضعه

 • ناشناس ارسالی در

  این ثبت نام ها یک ترفند هست، حدود ۱۶۰۰ نفر برنده اعلام میشه و بعد از یکسال ۳ درصد سود پولشون رو میدن، ماشینا از در پشتی کارخونه ها توسط دلالان به قیمت آزاد فروخته میشه.

ارسال نظر