|
کدخبر: 182835

فرزندکشی این بار در فسا رخ داد

دستگیری پدری که دستانش به خون پسرش آلوده شد.

حجم ویدیو: 5.37M | مدت زمان : 00:02:05
حوادث

فرزندکشی پدیده‌ای تلخ است که والدین یعنی پدر و مادر در خشم‌های آنی و درگیری‌های خانوادگی فرزند خود را به قتل می‌رسانند. فرزندکشی اغلب در نزاع و درگیری‌های خانوادگی رخ می‌دهد. فرزندکشی‌های بسیاری را شاهد بودیم که خشم مردم را برانگیخته است. در پرونده فرزندکشی پدر رومینا دختر خود را به جرم عاشقی به قتل رساند و در پرونده‌های بسیار دیگری که با موضوع فرزندکشی است والدین دست شان به خون فرزندان شان آلوده شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری مردی میانسال در شهرستان "فسا" خبر داد که شب گذشته در مشاجره خانوادگی، پسر ۲۹ ساله خود را به قتل رسانده بود.

سرهنگ "کاووس محمدی"، در تشریح این خبر اظهارکرد: شب گذشته با اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری خانوادگی در یکی از روستاهای شهرستان فسا، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد پسری ۲۹ ساله به دلایل مشکلات شخصی و خانوادگی با پدر ۵۶ ساله خود که دچار بیماری روحی و روانی بوده است درگیر، که این درگیری باعث مجروح شدن پسر با ضربات چاقوی پدر شده و ضارب نیز پس از ارتکاب جرم سریعا از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مجروح سریعا به مرکز درمانی انتقال ولی در مسیر به علت شدت جراحات وارده فوت کرد، گفت: ماموران انتظامی با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند صبح امروز، متهم متواری را شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و تحت پیگیری است، خاطر نشان کرد: آموزش مهارت‌های زندگی و اندکی تحمل، تدبیر و گذشت از بروز چنین حوادثی پیشگیری خواهد کرد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...