|
کدخبر: 166311

این 2 مرد را شناسایی کنید؛ باند سارقان مبدل!

سارقان مسلح منازل ویلایی را شناسایی کنید آنها در تهران و کرج دست به سرقت‌های خشن می‌زدند.

حوادث این 2 مرد را شناسایی کنید؛ باند سارقان مبدل!

این ۲ سارق ۲ تن از اعضای باند خشنی هستند که در تهران و کرج دست به سرقت می‌زدند.

پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر بدون پوشش دو نفر از سارقان مسلح منازل ویلایی در استان‌های البرز و تهران، از شهروندان خواست در صورت شناسایی متهمان به پلیس آگاهی البرز مراجعه کنند.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز خبر داد: در پی دستگیری ۱۱ نفر از اعضای باند سارقان مسلح منازل در استان‌های البرز و تهران در اسفند ماه سال گذشته، تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند ادامه یافت و در همین رابطه دو نفر از اعضای اصلی این باند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه یک قبضه اسلحه، بیسیم دستی، کلاه گیس، تعدادی اموال مسروقه و دسته کلید از متهمان کشف شد افزود: سارقان اعتراف کردند با شناسایی سوژه‌های خود در نقاط مختلف تهران و البرز و با همدستی سایر اعضای باند که قبلا دستگیر شده اند، اقدام به سرقت‌های مسلحانه منازل می‌کردند.

۲ سارق از یک باند ۱۱ نفره شناسایی شدند

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: سارقان با تخریب در، وارد منازل می‌شدند و با بستن دست و پا و دهان مال باختگان، اموالی از قبیل طلا و لوازم برقی با ارزش و سبک را سرقت می‌کردند و متواری می‌شدند. ارزش اموال مکشوفه تاکنون بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال برآورد شده، البته سرقت‌های عادی در منازل خالی از سکنه نیز توسط این سارقان صورت گرفته است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: در ادامه تحقیقات، دو دستگاه خودروی سمند و پژوپارس نیز از سارقان کشف و مشخص شد، با استفاده از پلاک‌های جعلی که اخیرا از دو دستگاه خودرو در کرج به سرقت رفته به صورت باندی و در گروه‌های پنج و ۶ نفره وارد منازل، که اغلب ویلایی بودند شده و اقدام به سرقت می‌کردند.

وی بیان کرد: متهمان تاکنون به ۳۵ فقره سرقت مسلحانه و عادی اعتراف کردند که با اقدامات صورت گرفته، ۶ فقره از سرقت‌های مسلحانه و ۱۶ فقره از سرقت‌های عادی در استان‌های البرز و تهران مشخص و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

این مردان با کلاه گیس به سرقت در تهران و کرج می‌رفتند

نادربیگی اذعان کرد: بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب کرج دستور چاپ تصاویر بدون پوشش دو نفر از متهمان این پرونده را در رسانه‌های جمعی صادر کرد و از شهروندانی که به این شیوه یا از سوی این متهمان مورد سرقت قرار گرفته‌اند درخواست کرد تا برای پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج، میدان طالقانی، ابتدای بلوار تعاون مراجعه کنند

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...